۰
plusresetminus
سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۱

اسنپ‌چت با ویژگی‌های بهتر رقیب جدی اینستاگرام

ایتنا - سازندگان اسنپ‌چت از یک سری ویژگی‌های جدید برای این نرم‌افزار رونمایی کردند که کارایی‌های اسنپ‌چت را مفید‌تر می‌کند.
اسنپ‌چت با ویژگی‌های بهتر رقیب جدی اینستاگرام


با توجه به ویژگی‌های جدید این اپلیکیشن، کاربر قادر خواهد بود تا پیام‌های صوتی و ویدیویی برای مخاطب خود ارسال کند. همچنین برقراری تماس‌های ویدیویی مستقیم می‌توان انجام داد.


پیشنهاد یک میلیارد دلاری فیسبوک برای خرید اسنپ‌چت
این تماس ویدیویی به این صورت است که شما آن مخاطب مورد نظر خود را انتخاب کرده و از طریق شخصی‌سازی ویدیوی خود را ارسال می‌کنید. در همین حال شما می‌توانید مخاطب دیگری را به گروه خود دعوت کنید. برخلاف دیگر اپلیکیشن‌ها این ویدیوهای ارسال‌شده در حافظه گوشی کاربر ذخیره نمی‌شود.

این تمام ویژگی‌های اسنپ‌چت نیست. این اپلیکیشن همچنین مجهز به سیستم جدید اجراء خودکار ویدیوها است. یکی دیگر از قابلیت‌های جدید اسنپ‌چت، طراحی نوع جدید استیکرها است که متحرک است.

فرض کنید یک ویدیو کوتاه از خود می‌گیرید و در این ویدیو سلام می‌کنید. شما می‌توانید این ویدیو تصویری خود را تبدیل به استیکر کنید و به مخاطب مورد نظر ارسال کنید.

این ویژگی‌های جدید برای اسنپ‌چت از دوسال پیش برای این طراحان این اپلیکیشن مطرح بود.
با توجه به این قابلیت‌های گفته شده مهم‌ترین و جدی‌ترین رقیب اینستاگرام حالا اسنپ‌چت است و آماده این است که از بقیه رقبا جلو بزند.
کد مطلب: 42062
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای