d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - اسنپ‌چت هم عینک هوشمند می‌سازد
۰
plusresetminus
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۶

اسنپ‌چت هم عینک هوشمند می‌سازد

ایتنا- اسنپ‌چت با خرید شرکت Vergence Labs در ماه مارس سال ۲۰۱۴ با پرداخت ۱۵ میلیون دلار علاقه خود به فعالیت در حوزه واقعیت مجازی را نشان داده بود.
اسنپ‌چت هم عینک هوشمند می‌سازد


اسنپ‌چت که به علت عرضه برنامه گپ اختصاصی‌اش شهرت دارد، قصد دارد وارد بازار عرضه عینک‌های هوشمند شود و امکاناتی برای اتصال به وب، عکاسی و فیلم‌برداری به آن اضافه کند.


به گزارش ایتنا از فارس، این شرکت متخصصانی را در حوزه محصولات واقعیت مجازی از شرکت‌هایی مانند مایکروسافت، Vuforia و Eyefluence(سازنده محصولات مبتنی بر فناوری خاص ردگیری با چشم) به خدمت گرفته تا عینک هوشمند مد نظر خودش را طراحی کند.

اسنپ‌چت با خرید شرکت Vergence Labs در ماه مارس سال ۲۰۱۴ با پرداخت ۱۵ میلیون دلار علاقه خود به فعالیت در این حوزه را نشان داده بود. پس از آن اسنپ‌چت رقم قابل توجه ۵۰ میلیون دلار را برای خرید Scan.me پرداخت که یک فناوری خاص اسکن کردن کدهای QR است.

اسنپ‌چت به طور علنی در مورد خریدهای مذکور اظهارنظر نکرد، اما جزئیات این خریدها بعد از هک شدن سونی در دسامبر سال ۲۰۱۴ افشا شد. با توجه به مخفی کاری اسنپ‌چت هنوز مشخص نیست عینک‌های هوشمند این شرکت دارای چه امکاناتی خواهد بود.
کد مطلب: 41868
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام