۰
plusresetminus
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۶

پایان دوران اسکایپ در تلویزیون

ایتنا- به نظر می‌رسد که سرانجام دوران مکالمات ویدیویی از طریق سیستم اسکایپ بر روی تلویزیون‌ها به پایان رسیده است و پشتیبانی از این برنامه بر روی این پلتفرم‌ها متوقف خواهد شد.
پایان دوران اسکایپ در تلویزیون


به نظر می‌رسد که سرانجام دوران مکالمات ویدیویی از طریق سیستم اسکایپ بر روی تلویزیون‌ها به پایان رسیده است و پشتیبانی از این برنامه بر روی این پلتفرم‌ها متوقف خواهد شد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت engadget، سال گذشته میلادی بود که شرکت مایکروسافت اعلام کرد که سیستم مکالمه تصویری محبوب خود یعنی اسکایپ را به‌عنوان بخشی از نرم‌افزار آفیس آنلاین عرضه خواهد کرد.

به‌ این‌ ترتیب امکاناتی مانند ویرایش متن به‌ صورت جمعی در طول فرایند برقراری ارتباط تصویری یا صوتی برای این نرم‌افزار محیا خواهد شد ولی این امکانات به قیمت از دست رفتن امکان استفاده از اسکایپ بر روی پلتفرمی دیگر تمام شده است.

 

مایکروسافت قصد دارد تا نسخه‌های اسکایپ برای تلویزیون‌ها را کاملا از دور خارج کند زیرا معتقد است که کاربری از این نرم‌افزار در طول زمان تغییر یافته است.

بر اساس محتوای ارائه شده در بلاگ خبری مایکروسافت، علت این امر تغییر رویکرد کاربران بوده است. در این بلاگ دراین‌باره این‌گونه نوشته شده است: «کاربران نحوه تعامل و استفاده از اسکایپ را تغییر داده‌اند و بخش عمده آنها از دستگاه‌های همراه برای دستیابی به این خدمات استفاده می‌کنند. این امر حتی در زمان حضور در سالن پذیرایی خانه نیز تغییر نکرده است.»

به‌ این‌ ترتیب به نظر می‌رسد که تمامی شرکت‌های تولید کننده تلویزیون که اسکایپ را به عنوان بخشی از سیستم داخلی تلویزیون خود ارائه می‌کردند، برای برداشتن آن از فهرست خدمات خود اقدام خواهند کرد و حتی گروهی نیز این کار را در سال جاری آغاز کرده‌اند.
 
کد مطلب: 41825
نام شما
آدرس ايميل شما

شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر