d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - لجبازی اینستاگرام با تلگرام و اسنپ‌چت
۰
plusresetminus
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۱

لجبازی اینستاگرام با تلگرام و اسنپ‌چت

ایتنا- بیو یا زندگی‌نامه اینستاگرام تنها بخشی از این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس است که لینک‌های اینترنتی در آن فعال است، اما به تازگی لینک به تلگرام و اسنپ‌چت در این بخش فعال نمی‌شود.
لجبازی اینستاگرام با تلگرام و اسنپ‌چت


به گزارش ایتنا از فارس به نقل از انگجت، بسیاری از کاربران اینستاگرام از لینک قابل فعال شدن در بخش بیوی اینستگرام به منظور معرفی سایت یا آدرس خود در برنامه‌های گپ همراه استفاده می کنند. اما به تازگی در این بخش نمی‌توان لینک‌های تلگرام یا اسنپ‌چت را فعال کرد.


اینستاگرام این موضوع را تایید کرده و علت آن را این مساله دانسته که شبکه اجتماعی یاد شده دوست ندارد، به این شکل مورد استفاده قرار بگیرد. اینستاگرام تایید کرده که دیگر انواع لینک هنوز در بخش بیو یا زندگی‌نامه اینستگرام قابل فعال کردن هستند.

از جمله سایت‌هایی که لینک آنها هنوز در اینستاگرام فعال می‌شود می‌توان به توییتر، لینک‌داین و فیس‌بوک اشاره کرد. در صورت تلاش برای وارد کردن لینک به تلگرام یا اسنپ‌چت پیامی دال براینکه لینک‌های مذکور مورد پشتیبانی نیستند، به نمایش درمی‌آید.

پاول دوروف مدیر تلگرام در توییتر از این اقدام اینستاگرام اظهار نارضایتی کرده و اظهار داشته این اولین بار نیست که یک سرویس متعلق به فیس‌بوک علیه لینک‌های تلگرامی اقدام می‌کند.

در سال ۲۰۱۵ هم واتس‌آپ که متعلق به فیس‌بوک است امکان لینک دادن به تلگرام را غیرفعال کرده بود. وی علت این مساله را رشد تلگرام و احساس خطر فیس‌بوک از این مساله دانسته است. تعداد کاربران فعال تلگرام به تازگی به ۱۰۰ میلیون نفر در ماه رسیده است.
کد مطلب: 41666
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام