۰
plusresetminus
سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۷

چت گروهی برای کاربران اسکایپ ممکن شد

ایتنا- امکان چت گروهی اسکایپ برای کاربران اندروید و ios فراهم شد.
چت گروهی برای کاربران اسکایپ ممکن شد


در ماه ژانویه سال جاری،‌ اسکایپ اعلام کرده بود که قابلیت تماس ویدئویی گروهی رایگان برای کاربران اندروید و ios در هفته‌های آینده ممکن خواهد شد و برای عمل به این وعده، اسکایپ این قابلیت را برای کاربران فراهم کرده است.


به گزارش ایتنا از ایسنا، در وبلاگ این شرکت آمده است: تماس ویدئویی گروهی از طریق آیفون، آیپد و گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی را در اروپای غربی و آمریکای شمالی فراهم کردیم و امیدواریم فرایند تکمیل این قابلیت در هفته‌های آینده انجام شود.

در این وبلاگ همچنین آمده برنامه‌های این شرکت برای جهانی شدن این قابلیت تا ماه مارس تدارک دیده شده است و به زودی همه این امکان را خواهند داشت که از تماس‌های گروهی کاملا رایگان، هر زمان، هر مکان و با هر کسی که تمایل دارند لذت ببرند.

در ماه ژانویه، کاربران امکان پیش‌ثبت‌نام برای آزمایش تماس ویدئویی گروهی در گوشی‌ها همراه خود را داشتند و حالا با گذشت یک ما از انجام این آزمایش، این قابلیت برای استفاده عموم در دسترس است.

قابلیت جدید اسکایپ، کاربران اندروید و ios را قادر می‌سازد در یک زمان واحد به جای پنج نفر، با ۲۵ نفر از دوستان خود ارتباط برقرار کنند.

دو نمای جدید برای ویدئوکنفرانس‌های گروهی در دسترس است. اولی، نمای شبکه‌ای (grid view) است که در آن کاربران قادر هستند یکدیگر را در شبکه ببینند و برای تماس‌های ویدئویی با تعداد مشخصی از افراد طراحی شده است.

دومی، نمای متمرکز (focus view) است که در آن تصویر شخصی که حضور پررنگ‌تری از سایر شرکت‌کنندگان در چت دارد نشان داده می‌شود و یک ردیف از سایر اعضای حاضر در گروه نیز وجود دارد.

در نمای متمرکز، کاربران این اختیار را دارند که شخص خاصی را انتخاب کنند و بدین ترتیب آنها نمای بزرگتری از شخصی که برایشان اهمیت بیشتری در گفت‌وگو دارد را خواهند دید.
کد مطلب: 41437
نام شما
آدرس ايميل شما

هنگام کار با کامپيوتر، معمولا از چه نوع خدمات اينترنتی استفاده می کنيد؟
ADSL
فيبر نوری
Point-to-Point
مودم همراه
هات اسپات موبايل
ماهواره ای