۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۰

اسکن مستقیم اسناد با گوشی و انتشار آن در اینترنت

ایتنا- اربران با استفاده از برنامه Capture می‌توانند یک سند را با استفاده از دوربین گوشی آیفون اسکن کرده و سپس آن را در اینترنت به اشتراک بگذارند.
اسکن مستقیم اسناد با گوشی و انتشار آن در اینترنت


شرکت باکس در پاییز سال گذشته برنامه‌ای موسوم به Capture عرضه کرده بود که به کاربران آیفون امکان می‌داد عکس‌های خود را به طور مستقیم بر روی سرویس‌های کلود ذخیره کنند.


به گزارش ایتنا از فارس، حال این برنامه به قابلیت جدید و هیجان‌انگیز دیگری مجهز شده است: اسکن کردن اسناد و انتشار مستقیم آنها در اینترنت.

تا پیش از این کاربران باکس باید اسکن اسناد خود را به طور دستی انجام می‌دادند و آنها را در قالب فایل‌های ضمیمه ایمیل ارسال می‌کردند.

اما حالا روش‌های به اشتراک‌گذاری جدیدی ابداع شده و کاربران با استفاده از برنامه Capture می‌توانند یک سند را با استفاده از دوربین گوشی آیفون اسکن کرده و سپس آن را در اینترنت به اشتراک بگذارند.

بدین منظور کاربران باید قابلیت scan mode را در برنامه مذکور انتخاب کنند. در این حالت برنامه یاد شده به طور خودکار سند را شناسایی کرده و متن آن را اسکن می‌کند.

این برنامه تا بدان حد هوشمند است که حتی لبه‌های سند را شناسایی کرده و دقیقا همان بخش مربوط به سند را از عکس جدا می‌کند. تنظیم نور و دیگر ویرایش‌های ضروری نیز از همین طریق قابل انجام است.

البته کاربران در صورت تمایل می‌توانند برخی تنظیمات را به طور دستی انجام دهند و به عنوان مثال ابعاد تصویر را تغییر دهند یا سند را بچرخانند یا بخش‌هایی از آن را جدا کنند.

در نهایت فایل با فرمت پی.دی.اف ذخیره شده و از طریق خدمات کلود شرکت Box در اینترنت به اشتراک‌گذارده می‌شود. از این روش برای ذخیره‌سازی ویدئو، عکس، فایل صوتی و ... هم می‌توان استفاده کرد.
کد مطلب: 41183
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام