۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۰

تقلید مستقیم توییتر از فیس‌بوک

ایتنا- شرکت توییتر در اقدام کاملا واضحی از شبکه اجتماعی فیس‌بوک تقلید کرده و برای شبکه اجتماعی خود ساختار خوراک خبری تایم لاین به وجود آورده است.
تقلید مستقیم توییتر از فیس‌بوک


شرکت توییتر در اقدام کاملا واضحی از شبکه اجتماعی فیس‌بوک تقلید کرده و برای شبکه اجتماعی خود ساختار خوراک خبری تایم لاین به وجود آورده است.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget، بنابر گزارش‌ها و در راستای کپی‌برداری‌های فیس‌بوک و توییتر از یکدیگر، توییتر اولین خوراک الگوریتمی خود را در اوایل هفته آینده آغاز خواهد کرد.

بلافاصله پس از راه‌اندازی این خوراک‌های الگوریتمی، سرویس میکروبلاگینگ می‌تواند توییت‌های کاربران را در یک ترتیب زمانی معکوس به نمایش دربیاورد. این امر تقریبا مانند روش فیس‌بوک در مرتب ساری پست‌هایش خواهد بود.

لازم به ذکر است که سخنگوی توییتر از ارائه هرگونه اظهارنظری در زمینه این گزارش خودداری کرده است. بااین‌حال آنچه آشکار است این است که توییتر این اقدامات را در جهت افزایش تعداد کاربران خود انجام می‌دهد.


همچنین ارائه فرضیه‌هایی از قبیل این‌که به‌کارگیری این سیستم‌ها خواندن سایت را برای کاربران آسان‌تر می‌کند می‌تواند مسئولان این سایت را برای ارائه چنین سرویس‌هایی ترغیب کرده باشد.

بااین‌حال کاربران قدیمی این سایت می‌توانند گزینه مرتب‌سازی فعلی خود را نیز در کنار گزینه مرتب‌سازی جدید در اختیار داشته و در صورت تمایل از آن بهره ببرند.
 
کد مطلب: 40992
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام