۱
۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۱۲

تیم کوک از افزایش نرم‌افزارهای اپل بر روی اندروید خبر داد

ایتنا- تیم کوک مدیر ارشد اجرایی شرکت اپل به‌تازگی اعلام کرد که این شرکت قصد دارد تا نرم‌افزارهای متعددی را بر روی پلتفرم رقیب خود یعنی اندروید ارائه کند.
تیم کوک از افزایش نرم‌افزارهای اپل بر روی اندروید خبر داد


تیم کوک مدیر ارشد اجرایی شرکت اپل به‌تازگی اعلام کرد که این شرکت قصد دارد تا نرم‌افزارهای متعددی را بر روی پلتفرم رقیب خود یعنی اندروید ارائه کند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget، سال گذشته میلادی بود که نرم‌افزار اپل میوزیک بر روی سیستم عامل همراه شرکت گوگل یعنی اندروید عرضه شد و این شرکت رسما به دریای ناشناخته نرم‌افزارهای اندرویدی پای گذاشت.

با این وجود به نظر می‌رسد که این تجربه برای اپل خوشایند بوده است و این شرکت قصد دارد تا محصولات بیشتری را در بازار نرم‌افزاری بزرگ‌ترین رقیب خود در زمینه سیستم عامل همراه روانه بازار نماید.

به گفته تیم کوک، نرم‌افزار اپل میوزیک، تنها یک گام کوچک برای ورود و شناسایی بازار اندروید بوده است و احتمالا به‌زودی آی کلاود به‌عنوان اصلی‌ترین گزینه اپل برای ارائه بر روی اندروید مطرح خواهد بود.

 

شایان ذکر است که این سخنان تیم کوک، عکس‌العمل‌های دوگانه‌ای را در پی داشته است و برخی از کاربران از آن استقبال کرده‌اند درحالی‌که سایر کاربران نسبت به این موضوع ابراز نگرانی کرده و معتقدند که اپل باید تمرکز خود را بر روی رفع مشکلات نسخه iOS بگذارد.

پیش‌بینی می‌شود که نرم‌افزارهای گفت‌وگو مانند آی مسیج را می‌توان از گزینه‌های احتمالی عرضه بر روی سیستم عامل اندروید به‌حساب آورد، بااین‌وجود هنوز لیستی از نرم‌افزارها برای این پلتفرم معرفی نشده است.
 
کد مطلب: 40988
نام شما
آدرس ايميل شما


مهراب
feedback
Iran, Islamic Republic of
خوش که بازی کنم
نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است