۰
plusresetminus
پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۹

عرضه نخستین پیش‌نمایش خدمات ابری Azure Stack مایکروسافت

ایتنا - مایکروسافت در تلاش است نسخه نهایی سیستم Azure Stack را در فصل پایانی سال 2016 میلادی به دست کاربران سازمانی برساند.
عرضه نخستین پیش‌نمایش خدمات ابری Azure Stack مایکروسافت


شش ماه پس از انتشار نخستین پیش‌بینی‌ها، مایکروسافت اعلام کرد نخستین پیش‌نمایش عمومی از سیستم Azure Stack را برای کاربران پردازش ابری خود عرضه می‌کند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، مدیران مایکروسافت برنامه‌های دقیق این شرکت برای عرضه Azure Stack را مه گذشته در کنفرانس Ignite منتشر کردند و طی آن گفته شد این سیستم اواخر تابستان عرضه می‌شود.

به هر حال، هم‌اکنون گفته شده است که پایان ماه ژانویه مایکروسافت نخستین پیش‌نمایش فنی از این سیستم جامع را به صورت عمومی عرضه می‌کند.

شرکت مایکروسافت در تلاش است نسخه نهایی سیستم Azure Stack را در فصل پایانی سال ۲۰۱۶ میلادی به دست کاربران سازمانی برساند.

 

به طور خلاصه می‌توان گفت Azure Stack یک مجموعه از فناوری‌هایی محسوب می‌شود که مشتریان و شرکت‌ها می‌توانند آن را روی مراکز داده خود در اختیار بگیرند. این سیستم یک ابزار کاربردی است که مشتریان را تشویق می‌کند وارد فضای پردازش ابری عمومی شوند و برخی مزایای ابری که تاکنون از آن بی‌بهره بودند را در اختیار بگیرند.

«رایان اوهارا» مدیر طرح مدیریت شرکای مایکروسافت گفت: «این سیستم با آنچه که خدمات AWS آمازون ارایه می‌کند متفاوت است. بر اساس این سیستم مراکز داده مایکروسافت می‌تواند متعلق به همه سازمان‌ها باشد.»
 
کد مطلب: 40698
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام