۰
plusresetminus
پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۲

به‌روزرسانی هوشمند برای بلندگوی آمازون

ایتنا- به‌روزرسانی جدیدی برای بلندگوی آمازون به کاربران این بلندگو اجازه خواهد داد تا بتوانند از طریق دستورهای صوتی به این دستگاه فرمان بدهند.
به‌روزرسانی هوشمند برای بلندگوی آمازون


به‌روزرسانی جدیدی برای بلندگوی آمازون به کاربران این بلندگو اجازه خواهد داد تا بتوانند از طریق دستورهای صوتی به این دستگاه فرمان بدهند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget، به نظر می‌رسد که آمازون، بخش تولید بلندگوهای هوشمند خود را به‌شدت جدی گرفته است زیرا این شرکت، روزبه‌روز بلندگوهای اکو (Echo) خود را بهتر و بهتر می‌کند.

این دستگاه با بهره‌گیری از فناوری تشخیص صدای الکسا، هم‌اکنون به‌روزرسانی ویژه‌ای را دریافت کرده است که با استفاده از آن می‌تواند اطلاعات بهتری را در زمینه فیلم‌ها و زمان پخش آن‌ها به دست دهد.

تنها کاری که کاربر ملزم به انجام آن است این است که با فرمان‌هایی صوتی با این بلندگو ارتباط برقرار کند و از او اطلاعات مورد نظر خود را درخواست کند. برای مثال از او بخواهد که: «الکسا چه فیلم‌هایی جمعه شب پخش خواهند شد؟» یا «الکسا درباره فیلم جنگ ستارگان اطلاعات بیش‌تری به من بده» و در ادامه نیز این اطلاعات توسط بلندگو برای او اعلام خواهد شد.

 

به‌علاوه، این منشی مجازی در طی چند هفته پیش اطلاعاتی در زمینه ورزش‌های محبوب در آمریکا مانند فوتبال آمریکایی نیز کسب کرده است.

هم‌اکنون الکسا می‌تواند اکنون اطلاعاتی در زمینه نتایج بازی‌های NFL (لیگ فوتبال آمریکایی) که شامل بازی‌های زنده نیز می‌شود و همچنین پیش‌بینی‌های کارشناسانه را در اختیارتان قرار دهد.

اگر این دستگاه را در خانه دارید و تاکنون این ویژگی‌ها در بلندگوی اکو شما فعال نشده‌اند جای نگرانی وجود ندارد و مطمئنا با کمی وقفه این به‌روزرسانی را دریافت خواهید کرد.
 
کد مطلب: 40640
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام