۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۰

خرید جدید IBM در زمینه تقویت سیستم مالی سازمان‌ها

ایتنا - شرکت IRIS Analytics از ابتدا به تولید راهکارهای جلوگیری از کلاه‌برداری‌های آنلاین مشغول بود.
خرید جدید IBM در زمینه تقویت سیستم مالی سازمان‌ها


شرکت IBM مرکزی را با نام IRIS Analytics خریداری کرده است که در زمینه مدل‌های شناختی رایانه‌ای برای مبارزه با کلاه‌برداری در سیستم‌های پرداخت فعالیت می‌کند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، شرکت IBM که با نام Big Blue هم شناخته می‌شود روز گذشته اعلام کرد که با این خرید می‌تواند سیستم‌های تحلیلی خود را افزایش دهد و مجموعه فناوری‌های خود برای مبارزه با کلاهبرداری را تقویت کند.

با توجه به اینکه این روزها سیستم‌های پرداخت بی‌سیم و روش‌های نوین بسیار رونق پیدا کرده است، کلاه‌برداری‌های الکترونیک رواج فراوان یافته و تقویت امنیت در این زمینه بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

شرکت‌هایی که به سمت روش‌های نوین پرداخت رو می‌آورند، نیازمند آن هستند تا هر گونه کلاه‌برداری و مشکل در این زمینه را در کوتاه‌ترین زمان شناسایی کنند. بنابراین دسترسی به سیستم‌های تحلیل داده در آن واحد می‌تواند کمک شایانی به شرکت‌ها بکند.

 

هنوز جزئیات مالی مربوط به این واگذاری مشخص نیست. شرکت IRIS Analytics سال ۲۰۰۷ میلادی در کشور آلمان فعالیت خود را آغاز کرد و از ابتدا به تولید راهکارهای جلوگیری از کلاه‌برداری‌های آنلاین مشغول بود.

این شرکت هم‌اکنون پلتفرمی را در اختیار دارد که به سازمان‌ها امکان می‌دهد سیستم مالی خود را یکپارچه کنند و جلوی بروز هرگونه کلاه‌برداری مالی را بگیرند.
 
کد مطلب: 40395
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام