۰
plusresetminus
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۳

سرور اختصاصی ابری آمازون برای کانادایی‌ها

ایتنا - زمانی که این خدمات منطقه‌ای فعال شوند، آمازون در مجموع شش منطقه اصلی در آمریکای شمالی و 17 منطقه در سراسر جهان را تحت پوشش خواهد داشت.
سرور اختصاصی ابری آمازون برای کانادایی‌ها


آمازون در نظر دارد سرور جدید جدیدی از خدمات پردازش ابری AWS را به صورت منطقه‌ای در مونترال کانادا راه‌اندازی کند که پیش‌بینی شده است این سرویس در سال ۲۰۱۶ فعالیت خود را آغاز نماید تا با خدمات ابری Azure مایکروسافت وارد رقابت شود.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از پی‌سی‌ورلد، هنوز به درستی مشخص نیست کدام یک از خدمات AWS آمازون از سازمان‌های کانادایی پشتیبانی می‌کند و در زمان عرضه سرور‌های مربوطه چه خدماتی ارائه می‌شود.

شرکت آمازون هنوز هیچ زمانی را برای عرضه این سرویس مشخص نکرده است. ولی در آخرین بیانیه خود توضیح داد که قصد دارد دیگر خدمات منطقه‌ای خود را در اوهایو، چین، هند و بریتانیا هم عرضه کند.

زمانی که این خدمات منطقه‌ای فعال شوند، آمازون در مجموع شش منطقه اصلی در آمریکای شمالی و ۱۷ منطقه در سراسر جهان را تحت پوشش خواهد داشت.

 

پیش‌بینی می‌شود با راه‌اندازی این سرورها، خدمات پردازش ابری AWS آمازون دور تازه‌ای از رقابت‌ها را با سرویس‌های Azure مایکروسافت آغاز کند.

البته شرکت مایکروسافت هم در این عرصه رقابتی ساکت ننشسته است. مایکروسافت اعلام کرد به زودی در پنج منطقه سرور پردازش ابری جدید راه‌اندازی می‌کند که دو منطقه آن در شهرهای تورنتو و کِبِک کانادا واقع شده‌اند.
 
کد مطلب: 40392
نام شما
آدرس ايميل شما

شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر