۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۴

مایکروسافت احتمالا ویجت تست سرعت اینترنت را به نتایج جستجوی بینگ اضافه می‌کند

ایتنا- مایکروسافت طی سال‌های گذشته قابلیت‌های بسیاری به بینگ افزوده به طوری که اکنون آن را دیگر نمی‌توان یک موتور جستجوگر اینترنتی قلمداد کرد.
مایکروسافت احتمالا ویجت تست سرعت اینترنت را به نتایج جستجوی بینگ اضافه می‌کند


هم‌اکنون سرویس‌ها و اپلیکیشن‌های بسیاری هستند که امکان سنجش میزان دقیق سرعت اینترنتی که در حال حاضر مشغول استفاده از آن هستید را به شما می‌دهند به طوری که برای یافتن یکی از آن‌ها کافی است عبارت “تست سرعت اینترنت” را گوگل کنید تا به سمت خیلی از این سرویس‌ها هدایت شوید.


در همین رابطه امروز چند توسعه دهنده حلقه داخلی مایکروسافت گزارش داده‌اند که این شرکت نمی‌خواهد کاربران موتور جستجوگر بینگ برای دسترسی به این قابلیت به سمت وب‌سایت دیگری هدایت شوند از این رو ویجتی را طراحی کرده که در همان صفحه (بینگ) قادرند به صورت لحظه‌ای سرعت اینترنت خود را مشاهده نمایند.مایکروسافت طی سال‌های گذشته قابلیت‌های بسیاری به بینگ افزوده به طوری که اکنون آن را دیگر نمی‌توان یک موتور جستجوگر اینترنتی قلمداد کرد. به عنوان مثال هنگامی که اکنون در فیلد جستجوی این سرویس نام فیلمی را تایپ می‌کنید، بسته به مکان زندگی‌تان محل نمایش و ساعت سانس آن فیلم در سینما را می‌تواند به شما نشان دهد.

در همین حال تصاویری توسط برخی افراد نزدیک به ردموندی ها در توئیتر منتشر گردیده که نشان می دهد، هنگام تایپ “speedtest” در فیلد جستجو بینگ، کاربران مستقیم به ویجت تست سرعت اینترنت هدایت می‌شوند. البته از آنجا که شرکت توسعه‌دهنده هنوز واکنشی نسبت به این اخبار نشان نداده، نمی‌توان زمان دقیقی از امکان دسترسی عمومی به این ویجت تعیین کرد.

منبع: فارنت
کد مطلب: 40343
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است