۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۵

تمام محصولات بلک‌بری در سال 2016 مبتنی بر اندروید

ایتنا - بنظر می‌رسد این شرکت تنها راه نجات خود در رقابت شدید این صنعت را استفاده از اندروید می‌بیند.
تمام محصولات بلک‌بری در سال 2016 مبتنی بر اندروید


بلک‌بری که با طی کردن فراز و نشیب فراوان توفیق چندانی در بازار تلفن همراه کسب نکرده و در شرایط فعلی ناکام تلقی می‌شود، تایید کرده که تمامی محصولات سال 2016 خود را با سیستم عامل اندروید عرضه خواهد کرد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اینکوایرر، مدیر اجرایی این شرکت، جان چن، این خبر را در جریان نمایشگاه CES امسال در شهر لاس‌وگاس آمریکا به سایت سی.نت اعلام کرده است. این خبر بدنبال آن مطرح می‌شود که بلک‌بری سال گذشته نخستین گوشی هوشمند مبتنی بر اندروید خود را عرضه کرده بود که با استقبال خوبی در بازار مواجه شده بود.

بدین ترتیب، بسیاری این خبر را به عنوان پایان دوره‌ای از فعالیت بلک‌بری می‌دانند که در آن، برخی محصولات این شرکت از جمله BlackBerry 10 که با سیستم عامل اختصاصی آن تولید و عرضه می‌شدند، در زمان خود محصولی شگفتی‌ساز بنظر می‌رسیدند.


جدیدترین گوشی بلک‌بری با سیستم عامل اندروید، با همراهی اپراتورهای بیشتری در آمریکا و 31 کشور دیگر در طول سال 2016 عرضه خواهد شد. بدین ترتیب بنظر می‌رسد این شرکت مشهور که موقعیت خود را در خطر دیده و اکنون هیچ سهمی در بازار ندارد، تنها راه نجات خود در رقابت شدید این صنعت را استفاده از اندروید می‌بیند.
البته بنظر می‌رسد این تنها بلک‌بری نیست که به این نتیجه رسیده است؛ چندی پیش استیو بالمر نیز اذعان کرده بود که مایکروسافت در ساختن اکوسیستمی مشابه اندروید در بازار نتوانسته توفیق چندانی بیابد.
 
کد مطلب: 40274
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام