d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - جدیدترین اپلیکیشن iOS مایکروسافت برای گرفتن عکس سلفی است!
۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۳

جدیدترین اپلیکیشن iOS مایکروسافت برای گرفتن عکس سلفی است!

ایتنا- اپلیکیشن Microsoft Selfie در واقع یک نسخه زیرکانه از همان اپلیکیشن ویندوزفون Lumia Selfie است که هدف از آن بهبود کیفیت تصاویر سلفی است.
جدیدترین اپلیکیشن iOS مایکروسافت برای گرفتن عکس سلفی است!


جدیدترین اپلیکیشن iOS ‌شرکت مایکروسافت دیگر یک اپلیکیشن کاربردی از مجموعه اپلیشکیشن‌های کاربردی این شرکت نیست و حالا شاهد عرضه یک اپلیکیشن برای گرفتن عکس سلفی هستیم!


حتی اگر نمی‌دانستیم که این اپلیکیشن را مایکروسافت عرضه کرده نام این اپلکیشن به روشنی مشخص می‌کرد که کار مایکروسافت است! اپلیکیشن Microsoft Selfie در واقع یک نسخه زیرکانه از همان اپلیکیشن ویندوزفون Lumia Selfie است که هدف از آن بهبود کیفیت تصاویر سلفی با تنظیم دقیق‌تر چیزهایی مانند بالانس رنگ، رنگ پوست و نورپردازی است.


اگر ریزبینانه‌تر به این اپلیکیشن بنگریم در واقع این اپلیکیشن تنها یکی از جاهائیست که از ماشین یادگیری خود استفاده کرده و پیش از این شاهد استفاده از آن در وب‌سایتی بودیم که بر اساس تصویری از شما، سن شما را حدس می‌زد و حالا مایکروسافت ادعا می‌کند در این اپلیکیشن “سن، جنسیت، رنگ پوست، روشنایی، و بسیاری از متغیرهای دیگر” را برای “پیشرفت هوشمندانه” تصاویر سلفی شما بکار می‌گیرد.

هر یک از ۱۳ فیلتر بکار گرفته شده که با نام‌های جالبی مانند ۱۹۶۵ یا BlueDawn در این اپلیشکن وجود دارند، نویزهای موجود در تصویر را از بین برده و بهبودهای عمومی و اولیه‌ای را در تصویر شما ایجاد می‌کنند. در عین حال می‌توانید با فشردن و نگهداشتن تصویر تغییرات انجام شده در تصویر نسبت به نسخه اولیه را ببینید.

منبع : فارنت
کد مطلب: 40140
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام