۰
plusresetminus
چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۸

4 میلیون نفر بعد از هک شدن اشلی مدیسون عضو شدند

ایتنا- تعداد کاربران سایت جنجالی اشلی مدیسون به ۴۳ میلیون نفر رسید.
4 میلیون نفر بعد از هک شدن اشلی مدیسون عضو شدند


حتی هک شدن سایت مروج خیانت اشلی مدیسون هم از عطش کاربران اینترنت در کشورهای غربی برای عضویت در آن نکاسته و چهار میلیون نفر پس از این رویداد به جمع کاربران آن پیوسته‌اند.


به گزارش ایتنا از فارس، هک شدن این سایت در اواسط تابستان گذشته باعث شد تا اسم و مشخصات میلیون‌ها نفر از کاربران آن در اینترنت منتشر شود و این امر باعث افشای خیانت میلیون‌ها کاربر عمدتا مرد به همسرانشان شد.

علاوه بر وقوع موارد متعدد طلاق تعدادی از هکرها و تبهکاران اینترنتی از اطلاعات افشا شده برای باج‌گیری و دریافت پول از قربانیان استفاده کردند.

یکی دیگر از تبعات این حمله هکری شکایت هزاران نفر از اشلی مدیسون به علت ناتوانی در نگهداری از اطلاعات شخصی آنها بوده و این مساله هم مشکلات مالی و حقوقی متعددی را برای مدیران اشلی مدیسون به وجود اورده است.

اما ظاهرا نابهنجاری‌های اخلاقی در کشورهای غربی تا بدان حد گسترش یافته که تمامی این چالش‌ها و رسوایی‌ها هم مانع از استفاده از سایت اشلی مدیسون نشده است.

این سایت مروج خیانت که متعلق به یک شرکت کانادایی است در زمان هک شدن در ماه آگوست ۳۹ میلیون کاربر از ده‌ها کشور در قاره‌های آمریکا، اروپا و شرق آسیا داشت، اما هم‌اکنون تعداد این کاربران به ۴۳ میلیون نفر رسیده است. بررسی‌های اطلاعات هک شده این سایت نشان می‌دهد بسیاری از سیاستمداران مشهور غربی، صاحبان مشاغل و ثروتمندان هم عضو سایت اشلی مدیسون بوده‌اند.
کد مطلب: 40066
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام