۰
plusresetminus
شنبه ۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۲

یاهو همدستی دولت‌ها با هکرها را افشا می‌کند

ایتنا- مدیر امنیت یاهو: یاهو در صورت مظنون شدن به هدف قرارگرفته شدن حساب کاربری هر یک از کاربرانش آنها را از این موضوع آگاه خواهد کرد.
یاهو همدستی دولت‌ها با هکرها را افشا می‌کند


با افزایش حملات هکرها و خرابکاران اینترنتی، برخی شرکت‌های فناوری از برنامه‌های خود برای آگاه ساختن کاربران از این نوع حملات خبر داده‌اند.


به گزارش ایتنا از فارس، یاهو تازه‌ترین شرکتی است که اعلام کرده برای ایمن‌سازی سایت و خدمات خود به کاربرانش در مورد حملات هکرهای مورد حمایت دولت‌ها هشدار خواهد داد.

باب لرد مدیر امنیت اطلاعات یاهو افزوده که این شرکت به دنبال انجام اقدامات جدیدی برای حفاظت از حساب‌های کاربری مشترکان خود و مقابله با حملات پیچیده روزافزون هکری است.

به دنبال افشاگری‌های ادوارد اسنودن در مورد همدستی دولت آمریکا با شرکت‌های فناوری این کشور برای جاسوسی از میلیون‌ها کاربر اینترنت، این شرکت‌ها برای حفظ آبرو و اعتبار خود و از دست ندادن سود و درآمد اقتصادی درصدد برآمده‌اند با ارائه خدماتی از این دست اعتماد مردم را مجددا جلب کنند.

اولین‌بار گوگل اعلام کرد قصد دارد کاربران را از حملات هکری مورد حمایت دولت‌ها آگاه کند و پس از آن توئیتر و فیس‌بوک هم مدعی ارائه خدماتی از این دست شده و به کاربران مورد حملات هکری ایمیل‌های هشدارآمیزی ارسال نمودند.
کد مطلب: 39962
نام شما
آدرس ايميل شما