۰
plusresetminus
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۹

اتحاد سیلیکون ولی علیه نامزد ریاست جمهوری آمریکا

ایتنا- به نظر می‌رسد که شرکت‌های فناوری به‌شدت با سیاست‌های دونالد ترامپ و رویکرد ضد مهاجر او مخالف هستند و در این راه بسیاری از این شرکت‌ها اقدام به انتشار فایل‌های ویدیویی در حمایت از افراد مهاجر کرده‌اند.
اتحاد سیلیکون ولی علیه نامزد ریاست جمهوری آمریکا


به نظر می‌رسد که شرکت‌های فناوری به‌شدت با سیاست‌های دونالد ترامپ و رویکرد خاص او مخالف هستند و در این راه بسیاری از این شرکت‌ها اقدام به انتشار فایل‌های ویدیویی در حمایت از افراد مهاجر کرده‌اند.


به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبر تحلیلی engadget، دونالد ترامپ، کاندیدای ریاست جمهوری ایالات متحده امریکا، به‌تازگی رسما مواضع مخالف خود درباره مهاجرت را اعلام کرده است. او در طی بیانیه‌ای اظهار داشته که در صورت انتخاب او برای ریاست جمهوری شمار افراد دیپورت شده از ایالات متحده بسیار زیاد خواهد شد.

این امر او را مستقیما در برابر فناوری‌هایی قرار می‌دهد که به اصلاح قانون مهاجرت اصرار ورزیده و به‌عنوان راهی برای مستند کردن مهاجران و دریافت تابعیت برای آنان تلقی می‌شود.

 

این اظهارات مخالفان زیادی را به همراه داشته است و بسیاری از شرکت‌های فناوری ویدیوهایی را انتشار داده‌اند که در این زمینه بسیار حائز اهمیت و تعیین کننده هستند. یکی از این ویدیوها با نشان دادن هزینه‌های انسانی این گونه از سیاست‌ها به مخالفت با مواضع ترامپ می‌پردازد.

در کنار این موضوع نیز باید به این نکته توجه داشت که بسیاری از نیروهای کلیدی شرکت‌های فناوری را افراد غیر آمریکایی تشکیل می‌دهند و به همین دلیل نیز بسیاری از شرکت‌ها عملا با سیاست‌های ترامپ، نیروهای مهم خود را در خطر خواهند دید.
 
کد مطلب: 39863
نام شما
آدرس ايميل شما

شما از کدام مرورگر اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنید؟
اینترنت اکسپلورر
فایرفاکس
کروم
سافاری
اج
مرورگرهای دیگر