۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۴

آگاهی نداشتن در استفاده از خودپرداز دردسرساز شد

ایتنا- در صورت برنده شدن در مسابقات صدا و سیما نیازی به پرداخت هزینه‌ای جهت ارسال جایزه وجود ندارد.
آگاهی نداشتن در استفاده از خودپرداز دردسرساز شدرئیس پلیس فتا همدان از شناسایی فردی که از طریق تماس‌های تلفنی از ۱۳ نفر کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.


سرهنگ "اکبر امینی" در تشریح این خبر گفت: با مراجعه و ارائه شکوائیه شهروند همدانی مبنی بر کلاهبرداری از طریق دستگاه خودپرداز، موضوع در دستورکار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اظهارات شاکی با وی تماس تلفنی گرفته شده و او را برنده مسابقه برنامه رادیوئی اعلام کرده و با شگردهای خاص وی را پای دستگاه خودپرداز کشانده و مبلغ ۱۶ میلیون ریال از حساب وی کلاهبرداری کرده است.

سرهنگ امینی اظهار کرد: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد فرد کلاهبردار با همین روش از ۱۳ نفر دیگر،در شهرهای مختلف کلاهبرداری کرده است.

این مقام انتظامی اظهار داشت: با انجام اقدامات فنی و با بکارگیری شگردهای خاص پلیسی فردی با هویت معلوم که ساکن یکی از استان‌های همجوار بود،شناسایی شد.

رئیس پلیس فتا همدان در پایان ضمن اعلام این نکته که،در صورت برنده شدن در مسابقات صدا و سیما نیازی به پرداخت هزینه‌ای جهت ارسال جایزه یا مراجعه به دستگاه خودپرداز وجود ندارد از شهروندان خواست در صورت مواجهه با موارد مشابه مراتب را سریعا به وب‌سایت پلیس فتا بخش ارتباطات مردمی اطلاع دهند.
کد مطلب: 39819
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر