کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

تا سه ماه آینده؛

آیفون جدید در راه است

نسخه دوم اپل واچ عرضه می‌شود

خبرگزاری مهر , 18 آذر 1394 ساعت 12:47

ایتنا- اپل همانند سال گذشته محصولات جدید خود را در ماه مارس معرفی می‌کند.
آیفون جدید و همینطور نسخه دوم ساعت هوشمند اپل تا سه ماه آینده رونمایی می‌شوند.


به گزارش ایتنا از مهر، کمپانی اپل برای معرفی محصولات جدید خود در ماه مارس ۲۰۱۶ میلادی آماده می‌شود. گزارشات منتشر شده نشان می‌دهد، در این مراسم از نسخه دوم ساعت هوشمند اپل و اسمارت‌فون جدید این کمپانی یعنی آیفون 6C رونمایی خواهد شد.

نسخه اول ساعت هوشمند کمپانی اپل با نام «اپل واچ» در حالی عرضه شد که با استقبال گسترده‌ای از سوی مخاطبان مواجه شد.

اکنون این کمپانی به سمت عرضه نسل دوم ساعت‌های هوشمند پیش رفته تا بتواند مخاطبان بیشتری را به سوی خود جلب کند.

شرکت اپل فناوری و برنامه‌های مورد نیاز برای ارتقاء نسخه دوم ساعت هوشمند اپل را حتی پیش از عرضه نسخه اول در نظر گرفته و برنامه‌ریزی کرده بودند.

این کمپانی در حال فعالیت بر روی فناوری‌های جدیدی مانند سنسور سلامت، دوربین‌های جدید یا حتی ارتقاء خواب کاربرانش است تا بتوانند از محصول متفاوتی بهره‌مند شوند.

اطلاعات منتشر شده از نسخه جدید ساعت هوشمند اپل در حالی است که هنوز به درستی مشخص نیست آیا در این تاریخ محصولات جدید اپل معرفی خواهند شد یا خیر؟

اپل در ماه‌های گذشته به معرفی ویژگی‌های ظاهری و همینطور نرم‌افزاری محصول جدید خود پرداخته بود که می‌توان به رنگ‌های مختلف بندهای ساعت یا اشکال متفاوت آن را اشاره کرد.

دیگر محصول کمپانی اپل، آیفون 6C است که احتمالا در کنفرانس آینده اپل معرفی خواهد شد.

آیفون 6C به صفحه نمایش ۴ اینچی تجهیز شده است. این نمایشگر در حالی دوباره استفاده می‌شود که در سال ۲۰۱۲ میلادی در آیفون ۵ و آیفون ۵ اس مورد استفاده قرار گرفته بود.

محصول جدید آیفون به دلیل استقبال کاربران از صفحه نمایش‌های کوچکتر با چنین ویژگی عرضه خواهد شد زیرا استفاده از گجت‌هایی با صفحه نمایش کوچکتر ساده‌تر است.

از مشخصات سخت‌افزاری این محصول اطلاعات بیشتری منتشر نشده اما این محصول از ویژگی‌های فنی بین آیفون ۵ اس و آیفون ۶ اس برخوردار خواهد بود.

معرفی محصولات جدید اپل در ماه مارس در حالی است که این کمپانی برای دومین‌بار معرفی محصولات جدید خود را به ماه مارس موکول کرده و می‌توان پیش‌بینی کرد که اپل قصد دارد تا محصولات جدید خود را در این ماه معرفی کند.

در رویداد سال گذشته که در ماه مارس ۲۰۱۵ انجام شد، شرکت اپل از مک‌بوک ۱۲ اینچی، فریم ورم ResearchKit iPhone و همینطور نسخه اول اپل واچ رونمایی کرده بود.


کد مطلب: 39710

آدرس مطلب: https://www.itna.ir/news/39710/آیفون-جدید-راه

ايتنا
  https://www.itna.ir