۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۸

آغاز ارائه خدمات مخابراتی رایگان با استفاده از وای.فای در آمریکا

ایتنا- مشترکان اپراتور وریزون می‌توانند با به روز کردن نرم‌افزار Samsung Galaxy S6 یا Galaxy S6 Edge از خدمات بی‌سیم وای.فای استفاده کنند.
آغاز ارائه خدمات مخابراتی رایگان با استفاده از وای.فای در آمریکا


اپراتور آمریکایی وریزون از آغاز ارائه خدمات مخابراتی تلفن همراه با استفاده از فناوری بی‌سیم وای.فای خبر داده است.


به گزارش ایتنا از فارس، در حالی که AT&T خدمات تلفن همراه وای.فای را برای برخی مدل‌های آیفون فعال کرده، وریزون ترجیح داده این کار را برای تعدادی از مدل‌های اندروید انجام دهد.

وریزون اعلام کرده که این به روزرسانی را خود و به تدریج انجام خواهد داد و لذا کاربران باید فعلا منتظر بمانند.

این شرکت اعلام کرده در سال آینده تعداد بیشتری از گوشی‌های همراه را با این فناوری تماس صوتی که کم هزینه‌تر و باکیفت‌تر خواهد بود سازگار خواهد کرد.

برقراری تماس صوتی وای.فای در داخل خاک آمریکا برای تمامی مشترکان رایگان خواهد بود، اما در صورت برقراری تماس‌های بین‌المللی از این طریق صورت حساب‌ها بر مبنای نرخ‌های بین‌المللی محاسبه خواهد شد.

بعد از ارسال به روزرسانی نرم‌افزاری لازم برای استفاده از این خدمات کاربران با فعال کردن قابلیت Advanced Calling و سپس Wi-Fi Calling می‌توانند از خدمات یاد شده استفاده کنند.

با گسترش عرضه نرم‌افزارهای تماس رایگان مبتنی بر وای.فای مانند وایبر، بسیاری از اپراتورهای تلفن همراه برای رقابت با این رقیب تازه نفس تلاش می‌کنند خدمات به روزتر یا مشابهی ارائه کنند.
کد مطلب: 39661
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير