d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - قاب آیفون برای دعوت به اندروید
۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۱۳

قاب آیفون برای دعوت به اندروید

ایتنا- شرکت وان پلاس برای کاربران آیفون قابی را طراحی کرده است که علاوه بر تبدیل ظاهر آیفون به وان پلاس، کاربر تلفن همراه را نیز به مهاجرت به اندروید و وان پلاس دعوت می‌کند.
قاب آیفون برای دعوت به اندروید


شرکت وان پلاس برای کاربران آیفون قابی را طراحی کرده است که علاوه بر تبدیل ظاهر آیفون به وان پلاس، کاربر تلفن همراه را نیز به مهاجرت به اندروید و وان پلاس دعوت می‌کند.

به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبر تحلیلی engadget، شرکت وان پلاس به‌تازگی دست به طراحی قاب‌های جدیدی برای آیفون 6 و 6s زده است. نکته جالب در طراحی این قاب‌ها در این است که از در درون هرکدام از آنها نیز دعوت‌نامه‌ای برای خرید تلفن همراه جدید وان پلاس به نام OnePlus X قرار داده شده است.

جسارت این شرکت برای انجام چنین کاری بسیار تحسین‌برانگیز است زیرا بسیاری از مردم مسلما آیفون ۶۴۹ دلاری خود را با وان پلاس اکس ۲۴۹ دلاری تعویض نخواهند کرد و مسلما طرفداران اپل در بسیاری از موارد به‌صورت کورکورانه عاشق برند اپل هستند.

 

خریداران این قاب‌ها به‌صورت تصادفی با دعوت‌نامه‌های این کمپانی برای خرید نمونه نادر و سرامیکی وان پلاس اکس برخورد خواهند کرد. این در حالی است که تعداد کمی از این خریداران نیز شانس برنده شدن وان پلاس اکس رایگان را دارند.

تلفن‌های همراه ساخته شده توسط شرکت وان پلاس از دیرباز با مدل‌های قدیمی آیفون مقایسه می‌شده است با این وجود انجام چنین کاری توسط کمپانی وان پلاس بسیار عجیب بوده است.
 
کد مطلب: 39645
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام