۰
plusresetminus
شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۳

تصویر لورفته نوکیا سی وان مجهز به ویندوز 10

ایتنا- نوکیایی‌های فنلاندی در تلاش‌اند تا باعرضه یک گوشی جدید، هویت ازدست‌رفته را بازیابند.
تصویر لورفته نوکیا سی وان مجهز به ویندوز 10


آنچه می‌بینید، چهارمین عکس لورفته و البته غیررسمی از گوشی هوشمند نوکیا C1 است که در فضای مجازی منتشر می‌شود.


به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، پس از فروش بخش موبایل نوکیا به مایکروسافت، قرار شد تا موبایلی با برند نوکیا تا سال ۲۰۱۶ ساخته نشود (توسط فنلاندی‌ها) و آن‌ها نیز به وعده‌شان عمل کرده‌اند.

اما با به پایان رسیدن موافقت‌نامه بین مایکروسافت و نوکیای اصلی، فنلاندی‌ها در تلاش‌اند تا باعرضه یک گوشی جدید، هویت ازدست‌رفته را بازیابند و به همین دلیل «راجیو سوری» مدیر اجرایی نوکیا(هندی الاصل) وعده داده تا یک گوشی متفاوت را در سال ۲۰۱۶ عرضه کند.

تابه‌حال ۳ رندر/render متفاوت از گوشی سی وان در فضای مجازی منتشرشده که هرکدام ویژگی‌های ظاهری متفاوتی داشته‌اند و آنچه در تصویر زیر مشاهده می‌کنید چهارمین رندر گرافیکی ازاین‌دست است.

گفته می‌شود دو نوع ویندوزی و اندرویدی از سی وان راهی بازار خواهد شد.

از زمانی که تبلت نوکیا N1 مبتنی بر اندروید ساخته شد، همگان گفتند نوکیا به‌سوی اندروید می‌رود و اما با رندر جدید شاید استراتژی گفته‌شده تغییر کرده و شاهد دو نسخه ویندوزی (ویندوز ۱۰) و اندرویدی باشیم که در ابتدای ۲۰۱۶ بازارها را درخواهد نوردید.

البته این حدس و گمان‌ها هنوز تائید نشده، چراکه مایکروسافت خود گوشی‌های ویندوزی تحت نام لومیا عرضه کرده و سال آینده سرفیس‌فون را نیز بیرون می‌دهد و ممکن است نقشه‌های نوکیای فنلاند برای عرضه گوشی ویندوزی نقش بر آب شود.

صنایع ارتباطی و نرم‌افزاری نوکیا (چیزی که به مایکروسافت فروخته نشد) مستقر در اسپوی فنلاند در سال ۲۰۱۴ درآمدی معادل ۱۲.۷ میلیارد دلار داشته است.
کد مطلب: 39496
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام