d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - تبدیل گوشی به اسپیکر قوی
۰
plusresetminus
چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۱۲

تبدیل گوشی به اسپیکر قوی

ایتنا- به کمک اپلیکیشن Chorus گوشی هوشمند خود را به یک اسپیکر قوی تبدیل کنید.
تبدیل گوشی به اسپیکر قوی


یکی از بهترین استفاده‌هایی که می‌توان از گوشی‌های هوشمند کرد، گوش دادن به موسیقی دلخواه است. اگر تنها باشید قطعاً از طریق هندزفری به موسیقی که دوست دارید گوش می‌دهید. اما گاهی ممکن است در جمعی باشید و بخواهید یک اتفاق را جشن بگیرد.


در این شرایط می‌توانید از گوشی خود برای پخش موسیقی استفاده کنید اما قطعاً قدرت آن به قدری بالا نیست که بتواند رضایت شما و افراد دیگر حاضر در جمع را جلب کند.

در واقع به صورت کلی اسپیکر گوشی‌های هوشمند، به حد کافی قدرت ندارند تا بتوان از آنها برای پخش موسیقی در فضای باز یا محیط‌های وسیع استفاده کرد.

اما در این شرایط برخی اپلیکیشن‌ها می‌توانند شما را یاری کنند و گوشی شما و یا اطرافیانتان را به اسپیکرهای قدرتمند حرفه‌ای تبدیل کنند. یکی از این اپلیکیشن‌ها Chorus است.

اپی که شرایطی فراهم می‌کند تا گوشی شما به همراه گوشی دیگر دوستانتان به اسپیکرهای جانبی تبدیل شوند و موسیقی یا فایل صوتی که می‌خواهید را پخش کنید.

این اپلیکیشن از طریق wifi، آهنگ در حال پخش در گوشی یک فرد را با گوشی‌های اطراف آن فردهمگام‌سازی می‌کند.

حالا بدون اینکه نیاز باشد آهنگ مورد نظر در گوشی افراد دیگر نیز وجود داشته باشد، آهنگ به صورت همزمان، از اسپیکر دیگر گوشی‌ها پخش می‌شود و کاربران می‌توانند در هر مکان و زمانی، به طور مستقل از این سرویس استفاده کنند.

این اپلیکیشن علاوه بر اینکه باعث می‌شود فایل صوتی در حال پخش با قدرت چند برابری اجرا شود، حالت سه بعدی و استریو نیز در موسیقی در حال پخش ایجاد می‌کند. Chorus به صورت رایگان در اختیار کاربران سیستم‌عامل اندروید و Ios قرار گرفته است.

منبع : ایران
کد مطلب: 39466
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام