d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - بهبود امکان جست‌وجوی گوگل در همراه‌های هوشمند
۰
plusresetminus
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۸

بهبود امکان جست‌وجوی گوگل در همراه‌های هوشمند

ایتنا – شرکت گوگل اعلام کرده است که سیستم جستجوی خود را برای تلفن‌های همراه هوشمند بهینه‌سازی خواهد کرد تا به کاربران اجازه داده شود تا بتوانند از یک ساختار جستجوی صوتی نیرومند بهره‌مند شوند.
بهبود امکان جست‌وجوی گوگل در همراه‌های هوشمند


شرکت گوگل اعلام کرده است که سیستم جست‌وجوی خود را برای تلفن‌های همراه هوشمند بهینه‌سازی خواهد کرد تا به کاربران اجازه داده شود تا بتوانند از یک ساختار جست‌وجوی صوتی نیرومند بهره‌مند شوند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، به‌تازگی می‌توان شاهد بهبود برنامه جست‌وجوی گوگل بر روی تلفن‌های همراه بود. بنا بر گزارش‌های منتشر شده، این برنامه هم‌اکنون در زمینهٔ پشتیبانی از سؤالات دقیق و جزئی و مفصلی که می‌توان از یک انسان پرسید بهبود چشم‌گیری داشته است.

نرم‌افزار اندرویدی و iOS این شرکت هم‌اکنون می‌تواند به نحو مؤثرتری به بررسی اهداف واقعی نهفته در سؤالات (ازجمله سؤالات چندلایه‌ای و چندوجهی) بپردازد.

 

همچنین اکنون این برنامه می‌تواند صفات عالی نظیر "بزرگ‌ترین" و یا " کوچک‌ترین" را درک کرده و سؤالات دستوری مربوط به آنها را پاسخ دهد (برای مثال بلندترین ساختمان‌های ایالات‌متحده). کمپانی گوگل به‌صورت صریح اعتراف کرده است که موتور به‌روز شده این برنامه هنوز هم اشتباهاتی را مرتکب می‌شود اما بدون در نظر گرفتن این اشتباهات، می‌توان این به‌روزرسانی جدید را کارآمد دانست.

همچنین انتظار می‌رود که این برنامه اکنون بتواند به سؤالات بسیار جزئی یا تخصصی نیز پاسخ دهد. به‌این‌ترتیب می‌توان انتظار داشت که عملکرد این سیستم در آینده‌ای نه‌چندان دور به‌اندازه کافی بهبود پیداکرده باشد که بتوان آن را رقیب محصولاتی مانند سیری یا کورتانا به‌حساب آورد.
 
کد مطلب: 39365
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام