۰
plusresetminus
شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۶

بازگشت گوگل با عینک هوشمند بدون شیشه

ایتنا – به نظر می‌رسد که به‌زودی شرکت گوگل نسل جدیدی از عینک‌های هوشمند خود را روانه بازار خواهد کرد که کاملاً با مفهوم فعلی در نظر گرفته‌شده برای این محصولات متفاوت است.
بازگشت گوگل با عینک هوشمند بدون شیشه


به نظر می‌رسد که به‌زودی شرکت گوگل نسل جدیدی از عینک‌های هوشمند خود را روانه بازار خواهد کرد که کاملاً با مفهوم فعلی در نظر گرفته‌شده برای این محصولات متفاوت است.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی engadget، نسل جدید گوگل گلس یا همان عینک هوشمند گوگل احتمالا دیگر با شیشه ساخته نخواهد شد. لازم به ذکر است که نسل بعدی این عینک‌ها با سه قابلیت متفاوت ساخته می‌شود که یکی از این سه گونه هیچ صفحه نمایشی ندارد.

تمرکز این مدل تنها بر روی صدا بوده و برای اهداف ورزشی می‌توان از آن استفاده کرد. در نگاه اول این دسته از عینک‌ها ممکن است برای ما با هدست‌های بلوتوثی تفاوت چندانی نداشته باشد اما بهتر است قبل از روانه شدن این محصول به بازار درباره این محصول پیش‌داوری نکنیم.

 

اما اگر به دنبال نمونه دارای صفحه نمایش این عینک‌ها هستید باید بدانید که حداقل یکی از این سه عینک دارای صفحه نمایش است. البته هنوز هم شایعات زیادی درباره این سه نسل جدید عینک گوگل وجود دارد و حتی ممکن است که کمپانی گوگل این رقم را به دو مدل تقلیل دهد.

اما با این حال این‌گونه از گزارش‌ها می‌تواند تصویری کلی از نسل جدید این عینک‌ها که به احتمال زیاد در سال آینده میلادی ارائه می‌شوند به شما بدهد.

به این ترتیب می‌توان گفت که گوگل قصد دارد تا محصول خود را با امکان کمترین سوءاستفاده ممکن به بازار مصرف روانه سازد و اشتباهات پیشین خود را درس عبرت قرار بدهد.
 
کد مطلب: 39364
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام