۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۰

بسته اینترنتی جدید اپراتور سوم و یک سوال

hdjkh- اپراتور سوم ارتباطی کشور به تازگی با ارسال پیامکی به کاربران خود، از ارائه بسته جدیدی خبر داده است.
بسته اینترنتی جدید اپراتور سوم و یک سوال


به گزارش خبرنگار ایسنا، رایتل طی روزهای گذشته با ارسال پیامکی به مشترکان از ارائه بسته جدیدی خبر داده و اعلام کرده است: «مقرون به‌صرفه‌ترین بسته مصرفی ۳۰ روزه اینترنت همراه کشور با حجم ترافیک ۳ گیگابایت + ۳ گیگابایت شبانه، قیمت ۱۵ هزار تومان، کد فعالسازی *۱۴۲*۱*۱*۳*۴#.»


این بسته از نظر قیمت نزدیک به یکی از بسته های قبلی رایتل استکه با حجم ۱.۵ گیگابایتی و به صورت یک ماهه ارائه می شد و با قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومانی از بسته‌های پرطرفدار رایتل بود.حال در کنار بسته های قبلی اپراتور سوم بسته جدید را هم ارائه کرده که البته چه در بسته‌های قبلی و چه در بسته‌های جدید علاوه بر مبلغ بسته‌های مذکور، مشترکان سیم کارت های اعتباری و دیتا ملزم به پرداخت هزینه ای بابت مالیات بر ارزش افزوده نیز هستند. با این وجود، به دنبال عرضه بسته جدید به ازای افزایش ۲۵۰۰ تومانی قیمت حجم بسته نسبت به مورد قبلی دو برابر شده است.

اما در این خصوص جا دارد به یک نکته نیز اشاره شود و آن اینکه این بسته در میان بسته‌های پایه اپراتور سوم ارائه نشده و در لیست بسته‌های حرفه ای قرار دارد.

در حالی که پیش از این برای دسترسی به بسته های با سرعت بالاتر و حرفه‌ای لازم بود کاربران در صورت دارا بودن شرایط اسکن مدارک خود را برای اپراتور ارسال کنند تا پس از رویت مدارک، مجاز به استفاده از بسته‌های حرفه ای شوند اما اکنون همگان می توانند به راحتی بسته مذکور را فعال کنند که به نظر می رسد با این شرایط محدودیت هایی که پیش از این دراین زمینه وجود داشت برطرف شده است.

نکته دیگر آنکه برای مشترکان سیم‌کارت‌های دیتا امکان استفاده از کد USSD وجود نداشته و این دسته از مشترکان اپراتور سوم می توانند برای فعالسازی این بسته از طریق سامانه اپراتور سوم اقدام کنند.
کد مطلب: 39293
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام