۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۷

گوشی سامسونگ ناجی یکی از قربانیان حملات تروریستی

ایتنا- گلکسی اس6 محبوب و پرطرفدار سامسونگ جان جوان فرانسوی را از مرگ حتمی نجات داد.
گوشی سامسونگ ناجی یکی از قربانیان حملات تروریستی


اگر اخبار حملات تروریستی اخیر فرانسه را خوانده باشید حتماً‌ می‌دانید که ۱۵۳ نفر در این عملیات تروریستی به خاک و خون کشیده شده‌اند،‌جالب است بدانید گلکسی اس ۶ اج توانسته است جان یکی از باقی‌‌ماندگان را نجات دهد؛ در غیر این صورت اکنون ۱۵۴ کشته بر جای مانده بود.


بر اساس گزارش فِرِنچ مدیا سایت، در حین این حملات تروریستی مردی با نام سیلوِستِر بیرون استادیومِ محلِ برگزاریِ مسابقه فوتبال قدم می‌زده است. این مسابقه میان تیم‌های فرانسه و آلمان برگزار شده بود.

داخل استادیوم نیز مملو از جمعیت بود و بیشتر از هشتاد هزار نفر تماشاچی نشسته بودند، اهمیت این مسابقه به حدی بود که حتی رئیس جمهور فرانسه، فرانسوا اولاند، نیز حضور داشته است، در همین حین صدای انفجارهای متعددی به گوش تماشاچیان می‌رسد.

در بیرون از استادیوم یک بمب‌گذار انتحاری و فردی اسلحه به دست با انفجار بمب و شلیک گلوله آشوب به پا می‌کنند.

سیلوستر خوش شانس داستان ما نیز هدف یکی از ترکش‌های بمب قرار می‌گیرد. اینجاست که گلکسی اس ۶ اج جلوی ترکش بمب را گرفته و وی را از مرگ حتمی نجات می‌دهد.

این‌گونه است که عزیزدُردانه سامسونگ در این حادثه سپر بلای این جوان فرانسوی می‌شود؛ ناگفته پیداست که این گوشی به شدت صدمه دیده است.این روزها شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان نقش مهمی در اطلاع رسانی و انتشار اخبار ایفا می‌کنند.

کنسرتی نیز توسط گروه موسیقی آمریکایی Eagles Of Death Metal در فرانسه برگزار شده بود که تروریست‌ها بیشتر از ۱۰۰ نفر را به خاک و خون کشیدند، در این حمله نیز فردی تمامی مشاهدات خود را به صورت مخفیانه از طریق تویئتر منتشر کرده است.

سایرین نیز تصاویر دلخراشی از این حادثه در حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده‌اند.

در پایان باید گفت، امیدواریم فناور‌ی‌های نوین همیشه نوید بخش خبرهای خوب باشند و به غیر از خنده وشادی چیز دیگری در شبکه‌های اجتماعی گزارش نشود.

منبع : فارنت
کد مطلب: 39286
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام