۰
plusresetminus
يکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۵
دبیر شورای عالی فضای مجازی خبر داد؛

تکمیل ۸۰ درصدی سند پیوست فرهنگی فضای مجازی

بازنگری ۱۸ طرح
ایتنا- دبیر شورای عالی فضای مجازی از تکمیل ۸۰ درصدی تدوین پیوست فرهنگی فضای مجازی خبر داد و گفت: این طرح در دستور کار برای ارائه به شورای عالی فضای مجازی قرار دارد.
تکمیل ۸۰ درصدی سند پیوست فرهنگی فضای مجازیبه گزارش ایتنا از مهر، ابوالحسن فیروزآبادی در مورد آخرین وضعیت تدوین پیوست فرهنگی فضای مجازی که از ابتدای دور نخست فعالیت شورای عالی فضای مجازی در دستور کار مرکز ملی ذیل این شورا قرار داشته است، اظهار داشت: تدوین و تصویب پیوست فرهنگی از وظایف شورای عالی فضای مجازی است و قطعا این شورا به این موضوع می‌پردازد و این طرح در دستور کار قرار دارد.


وی موضوع اولویت قراردادن طرح‌های فضای مجازی را برای بررسی در شورای عالی فضای مجازی، تنها منوط به اهمیت آنها ندانست و تاکید کرد: تهیه شدن سندهای مربوطه نیز در درجه اهمیت قرار دارد.

رئیس مرکز ملی فضای مجازی ادامه داد: برای مثال سند پیوست فرهنگی در کمیسیون‌های عالی مرکز ملی فضای مجازی که تمامی سازمان‌های مربوطه نیز در آنها حضور دارند مورد بحث و بررسی گذاشته شده است.

این موضوع زمان‌بر است و تا زمانی که فرآیندهای مرتبط با تدوین نهایی سند انجام نشود نمی‌توان آن را به شورای عالی فضای مجازی برد.

فیروزآبادی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون حدود ۸۰ درصد تدوین این سند انجام شده است اما فرآیند آن بی ارائه در شورای عالی فضای مجازی تکمیل نیست.

وی در مورد طرح‌هایی که پیش از این گفته شده بود پشت در شورای عالی فضای مجازی معطل مانده است گفت: ۱۸ طرح در مرکز ملی فضای مجازی پیش از این مورد بررسی قرار گرفته بود که در دور دوم فعالیت این شورا، دستور بازنگری و بررسی آنها برای ارائه در شورای عالی فضای مجازی داده شد که پس از بررسی، مشخص شد بسیاری از آن کامل نبوده و هم‌اکنون در کمیسیون‌های مربوطه در مرکز ملی فضای مجازی، در حال تکمیل هستند.
کد مطلب: 39274
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است