۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۶

68 درصد آمریکایی‌ها کاربر گوشی‌ هوشمند هستند

ایتنا- بررسی‌های موسسه pew نشان می‌دهد تعداد آمریکایی‌هایی که در سال‌های اخیر گوشی‌های هوشمند یا تبلت خریده‌اند رشد تصاعدی داشته است.
68 درصد آمریکایی‌ها کاربر گوشی‌ هوشمند هستند


کارشناسان معتقدند با استفاده روزافزون از این نوع محصولات عصر پسارایانه فرارسیده، زیرا ۶۸ درصد بزرگسالان آمریکایی کاربر گوشی‌های هوشمند هستند، روندی که کم و بیش در جهان هم وجود دارد.


به گزارش ایتنا از فارس، تا چهار سال قبل تنها ۳۵ درصد از آمریکایی‌ها از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کردند.

نکته جالب دیگر اینکه در سال ۲۰۱۰ تنها سه درصد از آمریکایی‌ها از تبلت استفاده می‌کردند، اما این رقم هم‌اکنون به ۴۵ درصد افزایش یافته است.

آمار Pew همچنین نشان می‌دهد ۷۳ دصد از آمریکایی‌ها از رایانه‌های شخصی یا لپ‌تاپ استفاده می‌کنند و این رقم در سال‌های اخیر کم و بیش ثابت مانده است.

در سال ۲۰۰۴ حدود ۷۱ درصد از آمریکایی‌ها از رایانه شخصی یا تبلت استفاده می‌کردند و این رقم در سال‌های اخیر هم حفظ شده است.

تحقیقات ای.دی.سی قبلا نشان داده بود که میزان خرید رایانه‌های شخصی در سال جاری نسبت به سال قبل ۸.۷ درصد کاهش یافته و انتظار می‌رود در سال ۲۰۱۶ نیز ۱.۱ درصد کاهش یابد.

همچنین میزان مالکیت کنسول‌های بازی هم از سال ۲۰۰۹ تا به حال در سطح ۴۰ درصد ثابت مانده است و البته استفاده از کنسول‌هایی مانند Nintendo 3DS از ۱۸ درصد در سال ۲۰۰۹ به ۱۴ درصد در سال جاری میلادی کاهش یافته است.
کد مطلب: 39058
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است