۴
۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۶

اختلال در بخشی از اینترنت ایران

مسیر ترکیه و باب المندب قطع شد
ایتنا- با قطع مسیرهای تامین اینترنت ایران از دو مسیر ترکیه و باب‌المندب، اینترنت ایران از ظهر امروز دچار کندی جدی شده است.
اختلال در بخشی از اینترنت ایران


از چند ساعت پیش مشترکان سرویس‌‌های اینترنت کندی‌هایی در سرویس خود گزارش می‌کنند.


به گزارش ایتنا از فارس، این کندی که از ساعتی پیش از ظهر آغاز شده از ساعت ۱۲ تاکنون به اوج خود رسیده و در نتیجه افت سرعت مشهودی در سرویس اینترنت ایجاد شده است.

در پی بروز این کندی شرکت ارتباطات زیرساخت علت این کندی را اعلام کرد و از قطع مسیرهای تامین اینترنت ایران از ترکیه و یک مسیر دیگر خبر داد.

شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: به دنبال قطعی مسیرهای ارتباطی ترکیه و باب‌المندب، بخشی از ارتباطات بین‌الملل کشورهای منطقه ازجمله ایران دچار کندی شد.

این شرکت و سایر شرکت‌های بین‌المللی در تلاشند مشکل ایجاد شده را از طریق برقراری مسیرهای پشتیبان و در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع کند.
کد مطلب: 38829
نام شما
آدرس ايميل شما


پدرام
feedback
Iran, Islamic Republic of
حتما باز کار لنگر کشتی هست.من فقط موندم چرا این لنگر کشتی به اینترنت کشور ما کار داره خخخخ
morteza
feedback
Iran, Islamic Republic of
احتمالا داعش منفجر کرده کابلو!
پدرام
feedback
Iran, Islamic Republic of
داعش و لنگر کشتی کجا بود همش بهانه هست!!!!!!!
a
feedback
Iran, Islamic Republic of
ممکن است دلایل درست باشد ، نباید همه چیز را با بدبینی نگاه کرد ، اما فراموش نکنیم اساس اینترنت برای ارتش آمریکا پایه ریزی شد که اگر زمانی این کشور مورد تهاجم قرار گرفت ارتباط قسمت های ارتش کسسته نشود تا بتواند بصورت منسجم عمل کند ، خوب با این برنامه ریزی و اهمیت موضوع برای کشوری مانند آمریکا ، این سوال پیش می آید که آیا شبکه اینترنت اینقدر ضعیف و سست است که مدام دچار اختلال می شود؟ که بنیان دفاعی کشوری مانند آمریکا را دچار اختلال کند . یا مشکل از جایی دیگر است؟
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام