۰
plusresetminus
چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۲

Canon هم وارد بازار اینترنت اشیاء می‌شود

ایتنا - «Canon نشان می‌دهد که در دوره اینترنت اشیاء، دنیای تصویربرداری نیز چه میزان گسترده‌تر و همه‌گیرتر می‌شود.»
Canon هم وارد بازار اینترنت اشیاء می‌شود


شرکت Canon اعلام کرد با راه‌اندازی آنچه با نام "تصویربرداری از اشیاء" خوانده می‌شود، به جرگه شرکت‌های فعال در زمینه اینترنت اشیاء می‌پیوندد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از اینکوایرر، فوجیو میتارای مدیرعامل Canon در سخنرانی خود در نمایشگاه EXPO 2015 این شرکت در پاریس که روز سه‌شنبه انجام شد، با اشاره به فراگیرتر شدن اینترنت اشیاء به چشم‌انداز آینده شرکت متبوع خود در این زمینه پرداخت.


به گفته او، «Canon نشان می‌دهد که در دوره اینترنت اشیاء، دنیای تصویربرداری نیز چه میزان گسترده‌تر و همه‌گیرتر می‌شود.»
«در آینده‌ای نزدیک، تقریبا همه اشیاء از طریق دستگاه‌های هوشمند به یکدیگر متصل می‌شوند. این کار اساسا به واسطه دوربین‌ها و یا سنسورهای تعبیه شده در آنها، و نیز اطلاعاتی که تولید می‌کنند، صورت می‌گیرد. بنابراین Canon پیش‌بینی کرد که تا "اینترنت اشیاء" تا حدود زیادی به تصویربرداری از اشیاء" وابسته خواهد بود.»

برای رسیدن به چنین چشم‌اندازی، میتارای اعلام کرد که در نظر دارد با اعمال تغییراتی در ساختار اقتصادی Canon، شبکه‌ای از شرکت‌های کوچک‌تر را ایجاد کند تا قادر به ساختن "اکوسیستم نوآوری" باشند.
به گفته او، این ساختار که به منظور جذب استعدادها و نوآوری‌ها در نقاط مختلف جهان ایجاد خواهد شد، سرمایه‌گذاری گسترده Canon را به همراه خواهد داشت که البته این سرمایه‌گذاری بیشتر در سطوح محلی و کمتر در مرکز(توکیو) خواهد بود. بنا به اظهار مدیر عامل شرکت، این سازوکار باعث استقلال عمل بیشتر منطقه‌ای و همچنین همکاری سراسری جهانی خواهد شد.

به گفته میتارای، در این "شبکه شرکت‌ها" هر دفتر منطقه‌ای بخش تحقیق و توسعه خود را خواهد داشت، ضمن آنکه پشتیبانی و بازار مشتریان خود را نیز بر عهده خواهد گرفت.

گفتنی است نمایشگاه EXPO 2015 این شرکت، فرصتی مناسب برای نمایش بسیاری نوآوری‌ها و نیز محصولات جدید این شرکت از آخرین پروژه‌هایش در زمینه تحقیق و توسعه بود.
 
کد مطلب: 38698
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است