۲
۰
plusresetminus
شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۶

طرح بازگشت مخابرات به دولت پیشنهاد احمد توکلی بود

طرح 2 ماه پیش تهیه شد و مسکوت ماند
ایتنا- طرحی برای بازگشت مخابرات به دولت در مجلس آماده شده و به امضای ۱۰۰ نماینده نیز رسیده است.
طرح بازگشت مخابرات به دولت پیشنهاد احمد توکلی بود


عضو کمیسیون بودجه مجلس گفت: طرح بازگشت مخابرات به دولت ۲ ماه پیش با پیشنهاد آقای توکلی تهیه شد و به امضای تعدادی از نمایندگان رسید که مسکوت ماند و اکنون برای طرح در صحن مجلس یا اخذ فوریت باید در نوبت قرار بگیرد.


به گزارش ایتنا از فارس، اخیرا نماینده مردم تربت جام در مجلس شورای اسلامی در جریان حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این شهرستان، پس از شنیدن گلایه‌ فعالان بخش خصوصی از همکاری نامطلوب مخابرات، اعلام کرده که طرحی برای بازگشت مخابرات به دولت در مجلس آماده شده و به امضای ۱۰۰ نماینده نیز رسیده بود، اما بنابه سفارشی‌ مسکوت مانده و از روز شنبه جاری (امروز) این طرح را بار دیگر پیگیری خواهد کرد.

هادی قوامی درباره این طرح، اظهار داشت: این طرح در گذشته مطرح شد و به امضای تعدادی از نماینده‌ها نیز رسیده است.

این عضو کمیسیون برنامه‌و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در صورت تصمیم برای از سرگیری پیگیری این طرح، طرح باید در نوبت مطرح شدن در صحن مجلس قرار بگیرد، گفت: اگر برای بررسی طرح تقاضای فوریت شود، نیز طرح‌های زیادی پیش از آن در نوبت طرح برای اخذ فوریت هستند که طبق روال باید منتظر باشد.

وی با اشاره به اینکه خودم از امضاکنندگان این طرح بوده‌ام، یادآور شد: این طرح حدود دو ماه پیش مطرح شده بود و آقای توکلی پیشنهاد دهنده و پیگیر طرح بود.
کد مطلب: 38588
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
United States
اما بنابه سفارشی‌ مسکوت مانده
منصور
feedback
Iran, Islamic Republic of
در نگاهی ساده میتوان فهمید خصوصی سازی مخابرات فقط باعث زیاندهی شده است و همان کاری که کارمندان انجام میدادند پیمانکاران با هزینه چند برابری انجام داده و به کارمندانشان کمترین حقوق را داده و حتی آنها را بیمه هم نمیکنند اینکار بدرد ایران نمیخورد
نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است