۱
۰
plusresetminus
شنبه ۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۶

اینستاگرامی‌ها 400 میلیون نفر شدند

ایتنا- وقتی اینستاگرام پنج سال قبل کار خود را شروع کرد رسیدن به ۴۰۰ میلیون کاربر یک رویای دور از دسترس به نظر می‌رسید!
اینستاگرامی‌ها 400 میلیون نفر شدند


شبکه اینستاگرام که متعلق به فیس‌بوک است به آمار ۴۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه رسید.


به گزارش ایتنا از ایسنا، اینستاگرام در وبلاگ خود اعلام کرد که به رقم بی سابقه ۴۰۰ میلیون کاربر ماهیانه فعال دست یافته است.

این در حالیست که رکورد قبلی اعلام شده از سوی اینستاگرام ۳۰۰ میلیون کاربر ماهیانه فعال در ماه دسامبر ۲۰۱۴ بود.

اینستاگرام همچنین اعلام کرد که بیش از نیمی از ۱۰۰ میلیون کاربر جدید این شبکه در اروپا و آسیا زندگی می‌کنند و بیش از ۷۵ درصد کل کاربران این شبکه اجتماعی خارج از آمریکا هستند.

اینستاگرام افزود: زمانیکه این شبکه پنج سال قبل کار خود را شروع کرد رسیدن به ۴۰۰ میلیون کاربر یک رویای دور از دسترس به نظر می‌رسید، اما اکنون ما در تلاش برای ارتقای بیشتر این شبکه هستیم تا به شما کمک کنیم جهان را بوسیله تصاویر تجربه کنید و با دیگران از طریق احساسات مشترک در ارتباط باشید.

فیس‌بوک روز به روز در حال تبدیل شدن به یک ابزار ارتباطی قدرتمندتر است. پیام‌رسان این شبکه در حال حاضر ۷۰۰ میلیون کاربر ماهیانه فعال دارد و تعداد کاربران اپلیکیشن پیامرسان واتس‌اپ که آن هم متعلق به فیس‌بوک است به ۹۰۰ میلیون نفر می‌رسد.
کد مطلب: 38326
نام شما
آدرس ايميل شما


a
feedback
Iran, Islamic Republic of
... شبکه اینستاگرام که متعلق به فیس‌بوک است...پیامرسان واتس‌اپ که آن هم متعلق به فیس‌بوک است.....۴۰۰ میلیون کاربر ماهیانه فعال....تعداد کاربران اپلیکیشن پیامرسان واتس‌اپ که آن هم متعلق به فیس‌بوک است به ۹۰۰ میلیون نفر می‌رسد...... بیش از ۷۵ درصد کل کاربران این شبکه اجتماعی خارج از آمریکا هستند......
با این حساب مدیران این شرکت به عقاید ، سلیقه ها ، اطلاعات و خواسته های ۷۵ درصد غیر آمریکایی دسترسی دارند ، و کمترین استفاده از این اطلاعات توانایی بازاریابی تولیدات و کسب سودهای کلان از بازار است ، اهداف فرهنگی و سیاسی هم که درخدمت همین بازار می باشد در زمان حال تاثیرات خودرا نشان داده و خواهد داد.
مسئله این است که ما درکجای این پروژه ، اهداف و پروسه آن قرار داریم؟
لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر