۱
۰
plusresetminus
شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۲
با وجود عدم موفقیت تلویزیون‌های 4k

نخستین تلویزیون 8k با قیمت ۴۵۰ میلیون تومان عرضه می‌شود!

ایتنا- در حالی که هنوز تلویزیون‌های دارای کیفیت تصویری 4k در جهان نتوانسته‌اند تا به جایگاهی مناسب دست پیدا کنند، نخستین تلویزیون دارای کیفیت 8k به بازار عرضه شده است و در کمال ناباوری برچسب قیمت ۱۳۳ هزار دلاری بر روی آن گذاشته شده است.
نخستین تلویزیون 8k با قیمت ۴۵۰ میلیون تومان عرضه می‌شود!


در حالی که هنوز تلویزیون‌های دارای کیفیت تصویری 4k در جهان نتوانسته‌اند تا به جایگاهی مناسب دست پیدا کنند، نخستین تلویزیون دارای کیفیت 8k به بازار عرضه شده است و در کمال ناباوری برچسب قیمت ۱۳۳ هزار دلاری بر روی آن گذاشته شده است.


به گزارش ایتنا از وب‌سایت gizmodo، کیفیت تلویزیون‌ها و تصاویر قابل‌نمایش در آنها به‌شدت در حل پیشرفت است. البته در کنار این پیشرفت، محتوای همخوان با این کیفیت به‌ندرت تولید می‌شود و عملا تلویزیون‌های بسیار مدرن به‌عنوان ابزارهای لوکس شناخته می‌شوند.

همین امر موجب شده است که تلویزیون‌های ارائه دهنده کیفیت تصویر 4k، نتوانند در بازار مصرف موفق ظاهر شوند ولی این امر موجب نشده است که تولیدکنندگان به فکر تولید تلویزیون‌هایی با کیفیت بالاتر نباشند. به همین دلیل نیز نخستین تلویزیون دارای کیفیت 8k جهان آماده عرضه به بازار شده است.

 

اگر شما نیز علاقه‌مند به خریدن این تلویزیون هستید باید از نظر مالی در سطحی بسیار مطلوب قرار داشته باشید زیرا شرکت شارپ برای نخستین تلویزیون خود در این رده که ماه آینده میلادی روانه بازار مصرف می‌شود، قیمتی ۱۳۳ هزار دلاری در نظر گرفته است. این قیمت بر اساس نرخ متوسط ارز چیزی بیش از ۴۵۰ میلیون تومان خواهد بود.

شایان ذکر است که این تلویزیون دارای ابعاد ۸۵ اینچی بوده و در هر اینچ از آن پیکسل تعداد ۱۰۴ پیکسل به نمایش درمی‌آید. رزولوشن این دستگاه نیز برابر با ۷۶۸۰ در ۴۳۲۰ پیکسل است. این خودرو تا کمتر از دو هفته دیگر در بازار ژاپن با قیمت ۱۶ میلیون ین به مشتریان احتمالی عرضه خواهد شد.
 
کد مطلب: 38195
نام شما
آدرس ايميل شما


feedback
Iran, Islamic Republic of
تبریک!
گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام