d21'; ?>d21'; ?> ايتنا - انتصاب مدیر جدید برای پروژه خودروی بدون راننده گوگل
۰
plusresetminus
شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۱

انتصاب مدیر جدید برای پروژه خودروی بدون راننده گوگل

ایتنا- شرکت گوگل به‌تازگی فرد بسیار برجسته‌ای درزمینهٔ مدیریتی به نام جان کرافکیک را به‌عنوان سرپرست پروژه خودروی بدون راننده خود منصوب کرده است.
انتصاب مدیر جدید برای پروژه خودروی بدون راننده گوگل


شرکت گوگل به‌تازگی فرد بسیار برجسته‌ای درزمینه مدیریتی به نام جان کرافکیک را به‌عنوان سرپرست پروژه خودروی بدون راننده خود منصوب کرده است.


به گزارش ایتنا از رایورز از وب‌سایت engadget، گوگل مدت‌ها پیش از سایر رقبا شروع به ساخت و آزمایش یک خودروی بدون راننده کرد ولی در عمل نمی‌توان تفاوت عمده‌ای بین پیشرفت این شرکت و سایر شرکت‌هایی که پس از آنها وارد عرصه رقابت شده‌اند مشاهده نمود.

علت این امر را باید در ساختار مدیریتی جست‌وجو کرد و گوگل نیز با آگاهی از این امر به سراغ رفع مشکل در پروژه خود رفته است. مسئولان گوگل به‌تازگی موفق شده‌اند تا یکی از برجسته‌ترین چهره‌های مدیریتی در رده صنایع خودرویی را به خدمت بگیرند.

این مدیر برجسته که جان کرافکیک (John Krafcik) نام دارد، به احتمال فراوان برنامه‌های گوگل برای عرضه خودروی بدون راننده را به‌شدت با تسریع روبرو خواهد ساخت.

 

کرافکیک برای مدت‌زمان پنج سال در پست‌های مدیریتی شرکت‌هایی بزرگی مانند فورد آمریکا و هیوندای کره فعالیت داشته است و به همین دلیل نیز ورود تجربه او به پروژه شرکتی مانند گوگل که تجربه ساخت خودرو را در کارنامه خود ندارد، جانی تازه بدهد.

از جمله دیگر فعالیت‌های کرافکیک می‌توان به مدیریت وب‌سایت Truecar اشاره کرد که ساختار جدید و مدرنی در ارائه راهنمایی برای خرید خودرو به راه انداخته است.
 
کد مطلب: 38168
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر