۰
plusresetminus
شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۵

رونمایی از دستگاه‌های ویندوز ۱۰ مایکروسافت در ماه اکتبر

ایتنا- شرکت مایکروسافت در بیانیه رسمی خود اعلام کرد که در تاریخ ششم ماه اکتبر یعنی کمتر از یک ماه دیگر برای عرضه محصولات جدیدی از سری مجهز به ویندوز ۱۰ اقدام خواهد کرد.
رونمایی از دستگاه‌های ویندوز ۱۰ مایکروسافت در ماه اکتبر


شرکت مایکروسافت در بیانیه رسمی خود اعلام کرد که در تاریخ ششم ماه اکتبر یعنی کمتر از یک ماه دیگر برای عرضه محصولات جدیدی از سری مجهز به ویندوز ۱۰ اقدام خواهد کرد.


به گزارش ایتنا از رایورز از وب‌سایت gizmodo، شرکت مایکروسافت نسخه‌های متعددی از سیستم عامل ویندوز را روانه بازار کرده است ولی هیچ‌کدام از این نسخه‌ها رویکرد تبلیغاتی و عرضه مشابه با ویندوز ۱۰ را نداشته‌اند.

این شرکت با درس گرفتن از شرایط عرضه ویندوز ۸ در جهان تصمیم گرفته است تا با برنامه خاص و مدونی برای عرضه گام‌به‌گام این سیستم عامل اقدام کند و به همین دلیل نیز بر روی عرضه محصولات بر پایه این نسخه از ویندوز، نظارت خاصی را صورت می‌دهد.

در آخرین بیانیه این شرکت نیز مشخص شده است که کمتر از یک ماه دیگر شاهد عرضه دستگاه‌های جدیدی بر پایه استفاده از ویندوز ۱۰ خواهیم بود.
این دستگاه‌ها شامل دو پرچم‌دار در رده تلفن‌های همراه هوشمند سری لومیا نیز خواهد بود. به احتمال فراوان این دو پرچم‌دار، دستگاه‌های لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰XLخواهند بود.

 

همچنین نسلی از سرفیس پرو ۴ نیز در این لیست جای خواهد داشت تا محصولات تخصصی این شرکت برای سیستم عامل جدیدش را بتوان در رده‌های مختلفی در اختیار داشت.

همچنین شایعاتی درباره نسل دوم فناوری پوشیدنی مایکروسافت یعنی مایکروسافت بند نیز به گوش می‌رسد که با توجه به شکست سنگین نخستین مدل از این محصول نمی‌توان درباره شرایط نسخه دوم آن چندان خوش‌بین بود.
 
کد مطلب: 38165
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام