۰
plusresetminus
سه شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۹

تلاش مایکروسافت برای نصب اجباری ویندوز ۱۰ روی سیستم کاربران

ایتنا- شرکت مایکروسافت در اقدامی عجیب ساختار نصب ویندوز ۱۰ (لانچر) را به صورت اجباری بر روی تمامی دستگاه‌های مجهز به ویندوزهای مجاز برای به‌روزرسانی به ویندوز ۱۰ اجرا کرده است.
تلاش مایکروسافت برای نصب اجباری ویندوز ۱۰ روی سیستم کاربران


شرکت مایکروسافت در اقدامی عجیب ساختار نصب ویندوز ۱۰ (لانچر) را به صورت اجباری بر روی تمامی دستگاه‌های مجهز به ویندوزهای مجاز برای به‌روزرسانی به ویندوز ۱۰ اجرا کرده است.


به گزارش ایتنا از رایورز از وب‌سایت engadget، ویندوز ۱۰ پس از مدت‌ها انتظار به بازار مصرف عرضه شد و در این میان بسیاری از کاربران با کمال میل به این نسخه از سیستم‌عامل شرکت مایکروسافت مهاجرت کردند ولی برخی از کاربران نیز علاقه‌ای به مهاجرت به این نسخه از ویندوز از خود نشان نمی‌دهند.

به نظر می‌رسد که برای مایکروسافت مهم نیست که چه کسی به این مهاجرت علاقه‌مند بوده و چه افرادی از آن فراری هستند زیرا این شرکت، لانچر ویندوز ۱۰ را به صورت خودکار بر روی تمامی ویندوزهایی که دارای قابلیت به‌روزرسانی به این نسخه از ویندوز هستند به اجرا درآورده است.بنابراین اگر در هنگام کار کردن با کامپیوتر خانگی و یا لپ‌تاپ خود با پیام مهاجرت به ویندوز ۱۰ روبرو شدید چندان تعجب نکنید زیرا این سیستم به صورت پیش‌فرض در دستگاه شما گنجانده شده است.

البته اگر مایل به انجام این کار نیستید کافی است تا پیام وارده را لغو کرده و در کامپیوتر خود سیستم به‌روزرسانی خودکار را به وضعیت تائید و سپس انجام به‌روزرسانی به صورت انتخابی دربیاورید. به این ترتیب تنها زمانی که خود شما تصمیم به مهاجرت به ویندوز ۱۰ را داشته باشید، این سیستم‌عامل بر روی دستگاه شما نصب خواهد شد.
 
کد مطلب: 38115
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره استخراج ارز مجازی چیست؟
به نفع کشور است
به ضرر کشور است
اهمیتی ندارد
چیزی در باره آن نمی‌دانم