۰
plusresetminus
دوشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۵

سود شرکت‌های تایوانی از فعالیت‌های آمازون و مایکروسافت

ایتنا – شرکت های تایوانی آماده کسب سودی بسیار زیاد از پروژه‌های ساخت تبلت سایز بزرگ توسط دو غول آمریکایی به نام‌های مایکروسافت و آمازون هستند.
سود شرکت‌های تایوانی از فعالیت‌های آمازون و مایکروسافت


شرکت‌های تایوانی آماده کسب سودی بسیار زیاد از پروژه‌های ساخت تبلت سایز بزرگ توسط دو غول آمریکایی یعنی مایکروسافت و آمازون هستند.


به گزارش ایتنا از رایورز از وب‌سایت خبری digitimes، به‌تازگی شایعه‌های فراوانی درباره انتشار تبلت‌های دارای نمایشگرهای بزرگ توسط شرکت‌های آمازون و مایکروسافت به گوش می‌رسد و به نظر می‌رسد که تولیدکنندگان سخت‌افزار در کشور تایوان بتوانند به درآمد بسیار بالایی از طریق تأمین سخت‌افزاری این محصولات دست پیدا کنند.

شایعات منتشرشده حاکی از ساخت نسخه‌های بعدی تبلت دو در یک مایکروسافت هستند که بر اساس این اطلاعات قرار است این تبلت‌ها در سه رده ۱۲، ۱۳ و ۱۴ اینچی به بازار روانه شوند. از سوی دیگر نیز آمازون قصد دارد تا تبلت ۱۲ اینچی جدید خود را ساخته و روانه بازار کند و به‌این‌ترتیب می‌توان انتظار داشت که هر دو شرکت برای تأمین نمایشگر و برخی از قطعات داخلی تبلت‌های خود به سراغ بازار تایوان بروند.شرکت‌های تایوانی در زمینه تأمین سریع و ارزان قطعات مورد نیاز شرکت‌های بزرگ بسیار مشهور هستند و در صورتی که این دو شرکت ساخت تبلت‌های خود را آغاز کنند می‌توان انتظار داشت که سود بسیار زیادی از تولید محصولات یاد شده به حساب شرکت‌های تایوانی واریز شود.

شایان ذکر است که تنها آمازون سالانه ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تبلت تولید می‌کند و درصورتی‌که این شرکت برای مهاجرت از تأمین‌کنندگان چینی به‌سوی تأمین‌کنندگان تایوانی متقاعد شود، می‌توان انتظار بهبود در کیفیت محصولات آمازون را نیز داشت.
 
کد مطلب: 37979
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام