۰
plusresetminus
شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۷
بعد از رسوایی هکری

مدیرعامل اشلی مدیسون استعفا کرد

ایتنا- Avid Life Media شرکت مالک اشلی مدیسون و چند سایت همکار مشابه روز جمعه با صدور بیانیه‌ای کوتاه استعفای نوئل بایدرمن را تائید کرد.
مدیرعامل اشلی مدیسون استعفا کرد


با گسترش ابعاد رسوایی هکری سایت اشلی مدیسون نوئل بایدرمن مدیر‌عامل آن مجبور شد از سمتش استعفا کند. وی ریاست شرکت کانادایی اصلی مالک این سایت را هم در اختیار داشت.


به گزارش ایتنا از فارس، هکرها یک ماه قبل با نفوذ به سایت اشلی مدیسون اطلاعات ۳۷ میلیون کاربر این سایت مروج خیانت را دزدیدند و ۱۰ گیگابایت از ۳۰۰ گیگابایت اطلاعات مسروقه تاکنون در فضای مجازی منتشر شده است.

ایمیل‌ها، اطلاعات کارت اعتباری، بخشی از تصاویر و عادات غیراخلاقی کاربران این سایت از جمله اطلاعات افشا شده است و حتی اطلاعات کاربری بایدرمن و ایمیل وی نیز توسط هکرها انتشار یافته است.

بایدرمن از سال ۲۰۰۲ که Avid Life Media سایت عمومی خود را راه‌اندازی کرد با آن همکاری داشته است. قرار است تا زمان تعیین مدیر‌عامل جدید یک تیم مدیریتی دیگر Avid Life Media را رهبری کند.

اعضا و کاربران سابق این سایت در کانادا، آمریکا و اروپای غربی ده‌ها شکایت از اشلی مدیسون را تقدیم دادگاه‌های مختلف محلی کرده و به علت افشای اطلاعات شخصی و نقض حریم خصوصیشان خواستار دریافت غرامت شده‌اند.

همچنین افشای خیانت اعضای این سایت به همسرانشان باعث وقوع ده‌ها مورد خودکشی، اخاذی و طلاق در این کشورها شده است.
کد مطلب: 37855
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام