۰
plusresetminus
دوشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۴

در آینده نزدیک تبلت و لپ‌تاپ یکی خواهند شد

ایتنا- متخصصان پیش‌بینی می‌کنند که افت بازار فروش تبلت‌ها به خاطر وضعیت ارائه محصولات هیبریدی است و در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد تلفیق تبلت و لپ‌تاپ با یکدیگر خواهیم بود.
در آینده نزدیک تبلت و لپ‌تاپ یکی خواهند شد


متخصصان پیش‌بینی می‌کنند که افت بازار فروش تبلت‌ها به خاطر وضعیت ارائه محصولات هیبریدی است و در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد تلفیق تبلت و لپ‌تاپ با یکدیگر خواهیم بود.


به گزارش ایتنا از شماران سیستم از وب‌سایت cnet، بازار کامپیوترهای خانگی برای چندمین سال پیاپی بدون رشد باقی‌مانده است و همین امر موجب شده است تا نتوان به آینده این بازار امید فراوانی داشت. حتی شرکت‌های بسیار بزرگی مانند سونی نیز با مشاهده این وضعیت خود را از این بازار بیرون کشیدند و به بازارهای دیگر بهای بیشتری دادند.

حال پدیده‌ای مشابه برای بازار تولید تبلت‌ها نیز در حال شکل گرفتن است.
تلفن‌های همراه هوشمند به‌صورت روزبه‌روز در حال بزرگ‌تر شدن هستند و داشتن یک همراه هوشمند ۵ اینچی به امری معمولی بدل شده است. در سوی دیگر این معادله نیز سازندگان لپ‌تاپ با نگاه به موفقیت محصولاتی مانند تبلت و تلفن‌های همراه هوشمند، رده جدیدی از لپ‌تاپ‌ها را تولید کرده‌اند که به لپ‌تاپ‌های هیبریدی مشهور شده است.این لپ‌تاپ‌ها دارای نمایشگرهای لمسی هستند و می‌توان هرگاه که کاربر نیازی به صفحه کلید فیزیکی نداشت با چرخاندن صفحه نمایش، دستگاه را به شکل یک تبلت دربیاورد.

حال با توجه به کاهش قیمت این محصولات و افت فروش تبلت‌ها پیش‌بینی می‌شود که شرکت‌های تولید کننده تبلت نیز به سراغ تولید محصولاتی ازاین‌دست بروند تا بتوانند دو رده از مخاطبان را در لیست احتمالی خریداران خود داشته باشند.
به این ترتیب پیش‌بینی می‌شود که در آینده‌ای نزدیک شاهد حل شدن بازار تبلت در دل بازار لپ‌تاپ‌ها باشیم.
 
کد مطلب: 37776
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام