۰
plusresetminus
شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۰

استریم بازی‌های کامپیوتری توسط انویدیا

ایتنا – شرکت انویدیا به‌زودی از پروژه ویژه‌ای بهره‌برداری خواهد کرد که به کاربران اجازه می‌دهد تا بازی در حال انجام در کامپیوتر خود را به یک کامپیوتر دیگر استریم کنند.
استریم بازی‌های کامپیوتری توسط انویدیا


شرکت انویدیا به‌زودی از پروژه ویژه‌ای بهره‌برداری خواهد کرد که به کاربران اجازه می‌دهد تا بازی در حال انجام در کامپیوتر خود را به یک کامپیوتر دیگر استریم کنند.


به گزارش ایتنا از رایورز از وب‌سایت engadget، بسیاری از افراد برای اشتراک‌گذاری بازی‌های کامپیوتری با یکدیگر مجبور به ردوبدل کردن دیسک هستند ولی با توجه به ساختار فعلی فروش بازی‌ها و رو به رشد بودن فروش بازی‌ها به‌صورت آنلاین، این امکان کارایی خود را از دست خواهد داد.
حال شرکت انویدیا برنامه خاصی برای امکان استریم بازی‌های کامپیوتری به‌صورت آنلاین فراهم کرده است.

در این پروژه می‌توان بازی‌های نصب‌شده بر روی یک کامپیوتر خانگی را از طریق سامانه ویژه انویدیا به یک کامپیوتر دیگر استریم کرد. به این ترتیب فردی که در نقطه مقصد نشسته است می‌تواند کنترل بازی در کامپیوتر مبدأ را برعهده گرفته و به انجام بازی بپردازد.


این پروژه بخش از پروژه‌ای بزرگ‌تر است که بانام NVIDIA's GeForce Experience شناخته می‌شود و شامل یک نرم‌افزار مدیریت سیستم گرافیکی در کامپیوتر است. این نرم‌افزار می‌تواند به‌صورت همزمان، کنترل، تصویر و صدای بازی را استریم کند. البته همان‌طور که قابل پیش‌بینی بوده است، برای انجام این کار باید یک کارت گرافیکی سری جی فورس از شرکت انویدیا را بر روی کامپیوتر مقصد و مبدأ در اختیار داشته باشید.

پیش‌بینی می‌شود که تا یک ماه دیگر نسخه بتای این نرم‌افزار برای آزمایش به کاربران ارائه شود ولی هنوز زمان عرضه نسخه نهایی آن مشخص نیست.
 
کد مطلب: 37771
نام شما
آدرس ايميل شما

لپ تاپ شما چه برندی است ؟
Acer
Apple
Asus
Dell
HP
Lenovo
Microsoft
MSI
Sony
سایر