۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۱

خدمات حسابداری ابری با محصولات Adobe ادغام شد

ایتنا - از اواسط ماه سپتامبر نخستین محصول مشترک نرم‌افزارهای حسابرداری مبتنی بر فضای ابری با شرکت Adobe عرضه می‌شود.
خدمات حسابداری ابری با محصولات Adobe ادغام شد


شرکت Xero که در زمینه تولید نرم‌افزارهای حسابداری مبتنی بر فضای پردازش ابری فعالیت می‌کند از آغاز همکاری‌های جدید با شرکت‌های نرم‌افزاری Adobe، Bigcommerce و Insightly خبر داد


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، این شرکت در جریان همکاری‌های جدید خود با شرکت Adobe اعلام کرد که خدمات Adobe Document Cloud eSign از این پس به مراکز حسابرسی و سازمان‌های کوچک کمک می‌کند تا به صورت الکترونیکی بتوانند وارد اسناد خود شوند و داده‌های آن را در اختیار بگیرند.

سازگاری محصولات این دو شرکت با یکدیگر به کاربران سازمانی امکان می‌دهد تا بتوانند خدمات حسابداری مبتنی بر فضای پردازش ابری را در محصولات Adobe مورد استفاده قرار دهند.

شرکت Xero اعلام کرد که بر اساس همکاری‌های انجام شده و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، از اواسط ماه سپتامبر نخستین محصول مشترک آن با شرکت Adobe عرضه می‌شود.

 

همچنین گفته شده است که از اواخر سال جاری میلادی صاحبان فروشگاه‌های آنلاین که مبتنی بر پلتفرم تجارت الکترونیک Bigcommerce فعالیت می‌کنند، می‌توانند داده‌های مربوط به فروش کالا را به صورت مستقیم در نرم‌افزارهای Xero در اختیار بگیرند تا فروشندگان محصول آسان‌تر بتوانند اطلاعات مربوط به موجودی کالا را در اختیار داشته باشند.

همکاری‌های Xero در بخش دیگر با شرکت Insightly انجام شده است که نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و پروژه‌های مدیریتی سازمانی را مبتنی بر وب ارائه می‌دهد.
در این همکاری‌ها به سازمان‌های کوچک امکان داده می‌شود تا بتوانند نگاه کلی به فرآیند فروش محصول داشته باشند و فرآیند ورود دستی داده‌ها را کنار بگذارند.
 
کد مطلب: 37657
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام