۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۹

خدمات ابری IBM برای استقرار سازمانی سیستم‌های مک

ایتنا - سیستم Mac مبتنی بر خدمات IBM که سرویس‌های سازمانی ویژه را در خود جا داده است، در طرح برنامه جامع با عنوان Mac@IBM ارایه می‌شود.
خدمات ابری IBM برای استقرار سازمانی سیستم‌های مک


شرکت IBM روز گذشته خدمات پردازش ابری جدیدی عرضه کرد که استقرار و استفاده از رایانه‌های Mac در سازمان‌های سراسر جهان را آسان می‌کند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، این سرویس ابری به عنوان گام جدیدی در راستای همکاری‌های مشترک دو شرکت اپل و IBM محسوب می‌شود تا از این طریق اپل بتواند به صورت گسترده‌تر در بازار سیستم‌های سازمانی گام بردارد.

خدمات MobileFirst Managed Mobility شرکت IBM به گونه‌ای طراحی شده است که به سازمان‌ها امکان می‌دهد رایانه‌های Mac را با زیرساخت‌های خود سازگار کنند و سیستم‌های سازمانی و ابزارهای کاربردی خود را مبتنی بر آن توسعه دهند.

پلتفرم Mac یکی از معدود فضاها در بازار جهانی رایانه‌های شخصی محسوب می‌شود که سرمایه‌گذاری روی آن ادامه دارد و با این وجود بخش کمی از بازار جهانی رایانه‌های سازمانی را در اختیار گرفته است. با این وجود گزارش‌های رسیده نشان می‌دهد که کارمندان به واسطه پشتیبانی از سیاست استفاده از دستگاه‌های شخصی در محیط کار(BYOD) تعداد بیشتری از این محصول را برای انجام وظایف شغلی خود به کار می‌گیرند.

 

سیستم Mac مبتنی بر خدمات IBM که سرویس‌های سازمانی ویژه را در خود جا داده است، در طرح برنامه جامع با عنوان Mac@IBM ارائه می‌شود.

شرکت IBM رایانه‌های Mac را با سیستم درجه‌بندی امنیتی ویژه در سازمان‌ها مستقر می‌کند و آنها را به محصولات امنیتی خود مجهز کرده است.

شرکت IBM در این فرآیند از دو شرکت VMware و Citrix که محصولات سازمانی هدفمند را تولید می‌کنند هم کمک گرفته است.
 
کد مطلب: 37519
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است