۰
plusresetminus
چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۷

مذاکره مخابرات و زیرساخت برای تسویه بدهی

۲ روز دیگر اینترنت مشترکان مخابرات قطع می‌شود؟
ایتنا- واعظی: دو شرکت مخابرات و ارتباطات زیرساخت برای حل موضوع جلساتی ترتیب داده و در حال مذاکره هستند.
مذاکره مخابرات و زیرساخت برای تسویه بدهی


وزیر ارتباطات در پاسخ به این سوال که با پایان اولتیماتوم یک هفته‌ای شرکت زیرساخت به مخابرات برای پرداخت بدهی، آیا در صورت حل نشدن موضوع، دستور قطع سرویس اینترنت مشترکان مخابرات به قوت خود باقی خواهد ماند، گفت: هنوز مذاکرات ادامه دارد و تصمیم بستگی به نتیجه مذاکرات آنها خواهد داشت.


به گزارش ایتنا از فارس، شرکت ارتباطات زیرساخت عصر روز پنج شنبه ۸ مردادماه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دنبال بی‌توجهی شرکت مخابرات ایران به پرداخت بدهی‌های خود، از بامداد روز جمعه ۹ مرداد، مکالمات بین‌الملل شرکت مخابرات ایران در ۹ استان و سپس با ۲ روز تاخیر سرویس اینترنت مشترکان مخابرات قطع خواهد شد.

ساعتی پس از انتشار این اطلاعیه، شرکت زیرساخت با انتشار اطلاعیه دیگری اعلام کرد: به دستور وزیر ارتباطات مهلت مجددی برای پرداخت بدهی‌های مخابرات صادر شده و در پی این مهلت ارتباط مشترکان قطع نخواهد شد.

اکنون در آخرین روز کاری از مهلت یک هفته‌ای، سرانجام این ماجرا و برقراری یا عدم برقراری سرویس مشترکان مخابرات از صبح جمعه ۱۶ مرداد در بلاتکلیفی است.

در این رابطه محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی صحبت‌های کوتاهی در پاسخ به سوالی از نتیجه این ماجرا، گفت: دو شرکت جلساتی را برای حل موضوع ترتیب داده‌اند و در حال مذاکره هستند.

وی که نشان داد علاقه‌ای برای پاسخ به این پرسش ندارد، در واکنش به این سوال که با توجه به آسیب این اختلاف به مشترکان آیا در صورت حل نشدن موضوع، اولویت همچنان قطع سرویس مشترکان خواهد بود یا تصمیم تنبیهی دیگری برای این شرکت اتخاذ می‌شود، گفت: هنوز که در حال مذاکره هستند، اجازه بدهید مذاکره دو شرکت تمام شود ببینیم نتیجه مذاکرات چیست، بعد درباره ادامه ماجرا صحبت کنیم.
کد مطلب: 37490
نام شما
آدرس ايميل شما

نظر شما در باره طرح رجیستری موبایل چیست؟
طرح کاملا موفق بود
تا حدودی به نتیجه رسید
طرح کاملا شکست خورد
بنظرم طرح مبهمی است