۰
plusresetminus
يکشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۴

اخبار تازه از همکاری بی ام و و اپل برای ساخت خودروهای هوشمند

ایتنا- بی.ام.و برای باز طراحی خودروهای برقی با اپل همکاری می‌کند.
اخبار تازه از همکاری بی ام و و اپل برای ساخت خودروهای هوشمند


دو شرکت اپل و بی.ام.و از همکاری مشترک خود برای افزودن برخی سیستم‌های اطلاعاتی به خودروهای نسل جدید خبر دادند و شایعات منتشر شده در این زمینه را تائید کردند.


به گزارش ایتنا از فارس، دو شرکت گفتگوهای اولیه را در این زمینه صورت داده‌اند و از جمله می‌توان به سفر مدیران اپل به شهر لایپزیک آلمان برای اشنایی با نحوه ساخت خودروی i3 شرکت بی.ام.و اشاره کرد.

ظاهرا بی.ام.و در اندیشه بازطراحی شیوه مورد استفاده خود برای طراحی خودروهای برقی است و از همین رو به همکاری با اپل علاقه نشان می‌دهد.

برخی کارشناسان معتقدند اپل هم از خلال این همکاری به دنبال افزایش اطلاعات و اگاهی‌هایش برای طراحی خودروی برقی اختصاصی است.

البته بی.ام.و می‌گوید هیچ صحبتی بین دو طرف در این زمینه به عمل نیامده است. اما برخی منابع خبری خلاف این ادعا را مطرح کرده‌اند.

کارشناسان نزدیک به بی.ام.و می‌گویند این شرکت مایل به همکاری با اپل در موارد حساس نیست، چون دوست ندارد اسرار خودروسازیش افشا شود.

در مجموع حتی اگر بی.ام.و علاقه زیادی به همکاری‌های گسترده تخصصی با اپل نداشته باشد، همکاری‌های محدود در حوزه فناوری‌های اطلاعاتی نیز برای این شرکت کاملا مقرون به صرفه خواهد بود.
کد مطلب: 37398
نام شما
آدرس ايميل شما

تلفن همراه شما چه برندی است؟
آيفون
سامسونگ
هوآوی
شيائومی
نوکيا
موتورولا
ايسوس
ساير