۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۰

نخستین نسخه لمسی Office برای ویندوز ۱۰ عرضه شد

ایتنا - این به‌روزرسانی در قالب ابزار Universal انجام شد و مایکروسافت OneNote مخصوص ویندوز 10 را هم به دست کاربران رساند.
نخستین نسخه لمسی Office برای ویندوز ۱۰ عرضه شد


شرکت مایکروسافت چند روز قبل ابزارهای مرتبط با OneNote را در قالب یک به‌روزرسانی جهانی مخصوص مدل‌های مختلف آیفون و iPad با نام OneNote app for iOS عرضه کرد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت،‌ اما این شرکت در آخرین اقدام خود به‌روزرسانی ابزار OneNote را برای اندروید هم انجام داد تا بر این اساس کلیه سیستم‌های عامل موبایلی بتوانند از خدمات جدید این پلتفرم سازمانی بهره‌مند شوند.

این به‌روزرسانی در قالب ابزار Universal انجام شد و مایکروسافت طی آن نسخه ویژه OneNote مخصوص سیستم‌ عامل ویندوز ۱۰ را هم به دست کاربران رساند.

این نخستین نسخه از مجموعه مایکروسافت محسوب می‌شود که برای دستگاه‌های مجهز به نمایشگر لمسی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز ۱۰ با نرم‌افزارهای Word، Excel، PowerPoint، OneNote و Outlook ارائه شده است.

 

مدیران مایکروسافت گزارش دادند که نسخه نهایی ابزارهای Universal Office مخصوص ویندوز ۱۰ از تاریخ ۲۹ ژوئیه برای کاربران رایانه‌های شخصی عرضه خواهند شد.

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی مایکروسافت، کلیه دستگاه‌های الکترونیکی ویندوزی با نمایشگر لمسی ۱۰.۲ اینچ و بزرگتر ویرایش جدیدی از مجموعه نرم‌افزاری Office را در اختیار می‌گیرند که البته برای استفاده از خدمات آن می‌بایست حساب کاربری Office 365 داشته باشند.
 
کد مطلب: 37137
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام