۰
plusresetminus
دوشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۷

خدمات هوش تجاری مایکروسافت به‌روز شد

ایتنا - این ابزار جدید که با نام Power BI Desktop معرفی شده است، در اختیار تمام مشتریان جهانی مایکروسافت قرار خواهد گرفت.
خدمات هوش تجاری مایکروسافت به‌روز شد


شرکت مایکروسافت خدمات هوش تجاری خود موسوم به Power BI را به‌روز کرد و توضیح داد از تاریخ ۲۴ ژوئیه ۲۰۱۵ سازمان‌ها می‌توانند نسخه جدید این محصول را در اختیار بگیرند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، نسخه جدید سیستم Power BI قرار است جایگزین نسخه کنونی شود که مبتنی بر مجموعه نرم‌افزاری Office 365 فعالیت می‌کند.

این ابزار جدید که با نام Power BI Desktop معرفی شده است، به صورت گسترده در اختیار تمام مشتریان جهانی مایکروسافت قرار خواهد گرفت.

کاربران سازمانی برای اجرای نسخه جدید نیازی به اشتراک در Office 365 ندارند و همچنین می‌توانند ابزارهای رایگان مرتبط با Power BI را مبتنی بر مرورگرهای اینترنتی در اختیار بگیرند.

 

آن دسته از کاربرانی که هم‌اکنون ابزار Power BI Windows را مورد استفاده قرار می‌دهند، به صورت خودکار ابزار به‌روزرسانی را مشاهده خواهند کرد. این به‌روزرسانی برای دیگر کاربران نیز از تاریخ ۲۴ ژوئیه به بعد به صورت خودکار عرضه خواهد شد.

مایکروسافت توضیح داد که این نرم‌افزار جدید در دو نسخه رایگان و پولی عرضه می‌شود که سازمان‌ها در نسخه پولی می‌بایست به‌ازای هر کاربر خود در هر ماه ۹.۹۹ دلار بپردازند. در نسخه رایگان Power BI Desktop سازمان‌ها قابلیت‌های کلی را به صورت محدود در اختیار دارند و نمی‌توانند از همه امکانات آن بهره‌مند شود.

مایکروسافت با به‌روزرسانی سیستم Power BI به سازمان‌ها امکان می‌دهد آخرین قابلیت‌های مرتبط با هوش تجاری و ابزارهای تحلیل داده را به صورت یکپارچه در سیستم داخلی خود مورد استفاده قرار دهند.
 
کد مطلب: 37056
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام