۰
plusresetminus
شنبه ۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۳

۷۳ درصد مردم جهان منتظر ویندوز ۱۰ هستند

ایتنا - 40 درصد کاربران جهانی اعلام کردند که امسال یک دستگاه الکترونیکی مجهز به ویندوز 10 را خریداری می‌کنند.
۷۳ درصد مردم جهان منتظر ویندوز ۱۰ هستند


به تازگی یک نظرسنجی جامع روی کاربران جهانی انجام شد و در پایان ۷۳ درصد آنها اعلام کردند که در نظر دارند ظرف دو سال آینده یک دستگاه الکترونیکی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز ۱۰ را خریداری کنند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی.نت، این تعداد بسیار قابل ملاحظه است. زیرا هیچ یک از دو سیستم عامل ویندوز ۷ و ویندوز ۸ تا این اندازه مورد استقبال مردم قرار نگرفتند و کاربران برای عرضه آنها تا این اندازه مشتاق نبودند.

لازم به ذکر است بسیاری از سازمان‌ها و مراکز دولتی همچنان از ویندوز XP استفاده می‌کنند و تمامی آنها تصمیم دارند پس از عرضه ویندوز ۱۰ سیستم‌های خود را ارتقاء دهند. همین مسئله باعث شده است از هم‌اکنون بهبود وضعیت بازار جهانی رایانه‌ها پیش‌بینی شود.

بسیاری از روزنامه‌نگاران و کارشناسان حوزه فناوری طی چند ماه گذشته اعلام کردند که ویندوز ۱۰ آخرین سیستم عامل در سری محصولات ویندوز مایکروسافت خواهد بود. اما جدا از اینکه سیستم عامل مذکور آخرین نسخه ویندوز ۱۰ باشد یا نه، مایکروسافت تصمیم گرفته است آن را در بهترین و جامع‌ترین شکل به دست کاربران جهانی برساند.

 

به نظر می‌رسد که مردم آمریکا بیشتر از دیگر کاربران جهانی برای عرضه ویندوز ۱۰ لحظه‌شماری می‌کنند. زیرا ۶۰ از آمریکایی‌هایی که در این نظرسنجی حضور داشتند اعلام کردند که نسخه‌های آزمایشی اولیه ویندوز ۱۰ را مورد استفاده قرار داده‌اند و منتظر عرضه نسخه نهایی هستند.

همچنین، ۴۰ درصد کاربران جهانی اعلام کردند که طی نخستین سال از عرضه ویندوز ۱۰ یک دستگاه الکترونیکی مجهز به این سیستم عامل را خریداری می‌کنند و اگر تاریخ تکرار نشود، مایکروسافت با این اتفاق شکست خود برای عرضه ویندوز ۸ را جبران می‌کند.
 
کد مطلب: 36803
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام