۰
plusresetminus
شنبه ۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۵

ابزار کاربردی Office مایکروسافت برای اندروید عرضه شد

ایتنا - مایکروسافت فرآیند ارتباط ابزار کاربردی Office با خدمات ذخیره‌سازی دیگر شرکت‌ها از جمله Drive گوگل و Box را آسان کرده است.
ابزار کاربردی Office مایکروسافت برای اندروید عرضه شد


گوشی‌های هوشمند اندرویدی گستره‌های جهانی دارند و محبوبیت زیاد آنها باعث شده است شرکت‌های نرم‌افزاری توجه ویژه به این محصولات داشته باشند. در این راستا مایکروسافت ابزار کاربردی مربوط به مجموعه نرم‌افزاری Office خود را برای گوشی‌های اندرویدی عرضه کرد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از پی‌سی‌مگ،‌ مایکروسافت در مه ۲۰۱۵ نخستین بار پیش‌نمایش اولیه نرم‌افزارهای Word، Excel و PowerPoint را برای گوشی‌های اندرویدی عرضه کرد و هم‌اکنون ابزار کاربردی جامع شامل این نرم افزارها ارایه شده است.

مایکروسافت توضیح داد که بر اساس بازخورد هزاران کاربر خود که این ابزارها را مورد آزمایش قرار داده‌اند اصلاحات اساسی را انجام داده است و نسخه نهایی بر اساس بازخوردهای کاربران تکمیل شده است.

«کِرک کوئنیگسباور» مدیر گروه توسعه خدمات و ابزارهای کاربردی Office مایکروسافت روی وبلاگ رسمی این شرکت نوشت: «بسیار خرسندیم که کاربران نسخه اولیه ما بازخوردهای خود را انتقال دادند و کمک کردند تا بتوانیم ابزارهای کاربردی را برای بیش از ۱۹۰۰ مدل گوشی هوشمند اندرویدی در ۸۳ کشور جهان تکمیل کنیم.»

 

مایکروسافت اظهار داشت که بر اساس بازخورد کاربران، فرآیند ارتباط ابزار کاربردی Office با خدمات ذخیره‌سازی دیگر شرکت‌ها از جمله Drive گوگل و Box را آسان کرده است و دیگر اصلاحات اساسی نیز لحاظ شده‌اند.

لازم به ذکر است که شرکت مایکروسافت ژانویه امسال نسخه اولیه نرم‌افزارهای Word، Excel و PowerPoint برای تبلت‌های اندرویدی عرضه شد.
 
کد مطلب: 36796
نام شما
آدرس ايميل شما

گوشی شما دارای کدام سیستم عامل است؟
اندروید
iOS
ویندوزفون
بلک‌بری
هیچکدام